facebook

Sleva pro seniory a držitele průkazu ZTP

Od 1.3.2014 poskytujeme pro seniory od 60 let a držitele průkazu ZTP zvýhodněnou slevu na námi poskytované internetové tarify. O slevu je možné žádat do 1.1.2019.

Na slevu bude mít nárok každý zákazník, který splní níže uvedené podmínky a předplatí si internetový tarif dle vlastního výběru na 12 měsíců. Slevu může získat rovněž osoba žijící ve společné domácnosti s držitelem průkazu ZTP, která s ním má shodné trvalé bydliště.

Jak velkou slevu získám?

Zákazníkům, kteří splní níže uvedené podmínky, poskytneme ke slevě za roční platbu navíc další slevu 5% z celkové roční částky za internetové tarify.

Od kdy začne sleva platit?

Vždy po ověření totožnosti a splnění podmínek akce.
 

Jaké jsou podmínky získaní slevy?

Co mám udělat, aby mi byla sleva poskytnuta?

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a chcete získat slevu, stačí nás osobně navštívit v našem Zákaznickém centru na adrese Nákladní 3002/2, Opava - nový dům vedle obchodního centra Breda. Pracovní doba Po-Pá 7:00 - 17:30 hod. Při návštěvě nám potvrdíte věk a adresu na základě Vašeho průkazu totožnosti, v případě ZTP osob nám předložíte s průkazem totožnosti i průkaz ZTP a bude Vám vystavena faktura na roční úhradu služeb, případně platbu můžete uhradit hotově. V této platbě Vám bude ihned odečtena sleva. Pro opakované využití akční nabídky je nutné nás vždy navštívit v Zákaznickém centru k ověření adresy na základě průkazu totožnosti.

Klikněte zde a podívejte se, jak nás hodnotí naši zákazníci.

Akční nabídka / slevy
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje