facebook

Nový bezpečnostní prvek v naší síti

Publikováno: 19.3.2015

Vzhledem k tomu, že bezpečnost internetu je čím dál důležitější a pro mnohé uživatele a firmy, které internet využívají denně ke své práci, je to ta nejdůležitější podmínka, rozhodli jsme se na tuto oblast zaměřit.

Po nemalém úsilí Vám můžeme nabídnout zcela nový bezpečností prvek integrovaný v naší síti, který zajistí vyšší ochranu Vašeho internetového připojení.

Jedná se o adaptivní firewall (dynamickou ochranu sítě v reálném čase) vycházející z projektu Turris organizace CZNIC.CZ. Tato organizace monitoruje, sbírá a analyzuje síťový provoz za pomocí několika tisíc internetových sond, informací od CSIRT.CZ a také z veřejných specializovaných zdrojů. Z takto nasbíraných dat následně v reálném čase vytváří bezpečnostní pravidla (adaptivní firewall), která kontrolují veškerý internetový provoz a včas zamezí nebezpečným útokům z prostředí internetu na naše uživatele.

Tato nová bezpečností funkce přinese našim klientům vyšší internetovou bezpečnost, rychlost, stabilitu a pohodu při užívání všech našich služeb.
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje