facebook

Přivítali jsme nové zaměstnance

Publikováno: 17.8.2017

Jak již bylo avizováno na našem facebookovém profilu, během letošního léta se náš tým rozrostl o dva nové kolegy.

Prvním výběrovým řízením, které se týkalo zákaznického centra, prošla nejlépe Bc. Klára Kelemenová, se kterou se u nás můžete potkávat od posledního červnového týdne. Klára má vystudovánu Slezskou univerzitu v Opavě, obor Knihovnictví, ráda čte, věnuje se geocachingu a má ráda vlky. Prošla již první částí technického školení, aby uměla reagovat na požadavky klientů a poznává veškeré činnosti, které jsou součástí naší denodenní práce.

Další člen týmu k nám nastoupil 1. srpna a podpořil technickou část naší firmy a také zastoupení „Honzů“ v řadách techniků. Do současné doby jsme měli tři, nyní již máme i Honzu IV. Nový technik se tedy jmenuje Jan Obrusník, má vystudovánu Střední školu Teleinformatiky v Ostravě, ve volném čase se věnuje sportu, má rád in-line brusle a motorismus.

Honza už absolvoval výškové školení, aby mohl plně naskočit do postroje a věnovat se činnosti v terénu. Aktuálně vytvořil tandem s Ondrou Heisigem a instalují nové přípojky, případně řeší veškeré požadavky klientů.

Věříme, že naši noví kolegové budou pro nás tou správnou posilou a pomohou nám dále rozvíjet služby pro Vás. 
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje