facebook

Z Ostravy do Vegas

Publikováno: 16.9.2018

Máte rádi značku Apple a chtěli byste navštívit Apple park v Kalifornii? San Francisko, Cupertino, místa spjatá s historií Applu a osobností Steva Jobse? S námi se vám tento sen může splnit.

Co má tedy Ostrava a Las Vegas společného? Odpověď zní: Honzu Březinu. Honza je profesionální fotograf, zkušený cestovatel, zapálený lektor a blogger. Cestovatelské fotografii se věnuje přes deset let, procestoval šest kontinentů a více než stovku zemí. Ve své bohaté lektorské praxi se kromě fotografie věnuje Apple produktům, zpracování fotografií, a proto je i Adobe Certified Expert a Apple Certified Trainer.

Co se bude dít?

Honza společně se svým týmem pořádá 9.10.2018 v Ostravě již druhý ročník konference iPure NEXT Ostrava, která je zaměřená na uživatele a fandy Apple produktů, kteří chtějí vidět nejnovější produkty, služby a aplikace v praxi a naučit se je používat efektivně a naplno.

Jak se dostanete do Ostravy a možná i do LAS VEGAS?

Soutěž

Je to snadné, sdílejte tento příspěvek s hashtagem #AppleSen.

30. září 2018 jednoho z Vás vylosujeme a ten od nás obdrží jednu volnou vstupenku na konferenci iPure NEXT Ostrava v ceně 1.180,- Kč a navíc roční předplatné magazínu iPure v ceně 2.400,- Kč. Vylosovaný šťastlivec se tak automaticky dostane do finálového losování o hlavní cenu "Cesta snů do LAS VEGAS", kterou pořádá společnost iPurecz s.r.o. Slosování proběhne 9. října 2018 přímo na konferenci iPure NEXT Ostrava.

Jedinou naší podmínkou je tedy sdílení našeho příspěvku na Facebooku a v případě, že Vás vylosujeme, návštěva konference v Ostravě.

Jak taková cesta snů vypadá?

Cesta začne 3. ledna 2019 odletem z Prahy do San Franciska. Čeká vás den v San Francisku, den v Cupertinu s návštěvou 1 Infinity Loop a Apple Parku, 4 dny strávíte na největším veletrhu spotřební elektroniky na světě CES 2019 a den v Los Angeles. Návrat do ČR bude 13. ledna 2019.
 
Majitel naší firmy BNET Internet si tento sen prožil na vlastní kůži a jako novinář absolvoval s Honzou Březinou CES 2018.
 

 
Honza Březina osobně ve svém videu podrobně komentuje jak budou probíhat připravované akce včetně plánované 10 denní cesty do LAS VEGAS na najvětší veletrh spotřební elektroniky CES 2019.
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje