facebook

Soutěž „S TIPOU za tajemstvím elektronu“

Publikováno: 10.2.2020

Soutěž „S TIPOU za tajemstvím elektronu“ hledá každý rok (letos již po páté) ty nejpovedenější a nejzajímavější elektronické přístroje z dílen žáků základních a středních škol a my jsme velmi rádi, že se můžeme podílet jako partner soutěže a udělit zvláštní cenu firmy BNET Internet. V roce 2020 soutěžíme ve všech čtyřech krajích Moravy. Vy teď máte příležitost osobně si prohlédnout výrobky těchto mladých českých tvůrců. Přijďte, opravdu to stojí za to!

 

17.2. - 8.3.2020 si můžete všechny soutěžní projekty prohlédnout v OC Breda & Weinstein v Opavě. Zároveň zde můžete hlasovat pro ten projekt, který vás zaujme nejvíce.

20.2. 2020 od 16 - 18 hod. proběhne vernisáž s programem, kde své projekty autoři osobně představí. V rámci vernisáže se můžete podívat na ukázku technologií, které v rámci naší sítě používáme. Kolem 17 hod. vvyhlásíme vítěze vernisáže za společnost BNET Internet a nakonec pro klienty naší sítě BNET proběhne losování hodnotné ceny ( 50% sleva na internetové služby na období 12 měsíců ).

 

Co dělat pro získání 50% slevy?


Navštivte náš stánek 20.února v obchodním domě Breda v Opavě od 16 do 17 hod., vyzvedněte si slosovatelný kupón a buďte v 17 hod. v prostoru vernisáže. Ano to je opravdu vše :-). Takto málo stačí a třeba to vyjde.

Co se bude dít dál?


Od 16 hod. bude v OC Breda probíhat vernisáž a soutěž. Po 17 hod. pak odměníme úspěšné školní projekty a vítěz této vernisáže vylosuje jednoho z přítomných klientů BNET, který získá na 12 měsíců 50% slevu na naše internetové služby.

 

9.3. - 31.3.2020 si můžete všechny soutěžní projekty prohlédnout ve Velkém světě techniky v Ostravě. Zároveň zde můžete hlasovat pro ten projekt, který vás zaujme nejvíce.

31.3.2020 od 14:30 hod. vyhlásíme vítěze ve Velkém světě techniky v Ostravě.

 
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje