facebook

Rozšířená nabídka pro firmy a organizace

Výhody pro vás

Garance kvality

Technické parametry

Technická podpora

VIP Tarify pro přenos velkého objemu dat

  VIP 10 VIP 15 VIP 20
Rychlost max./gar.  20/10 Mbit  20/15 Mbit  20/20 Mbit
Měsíčně s DPH  1 500 Kč  2 500 Kč  3 500 Kč
Ročně -5 % 1 425 2 375 3 325

Uvedené VIP tarify jsou určeny výhradně pro přípojky PtP v pásmu 5 GHz a 10 GHz. Cena VIP tarifu není pevná, ale pouze orientační ! Do ceny VIP tarifů mohou být navíc kalkulovány náklady na transport konektivity ke klientovi a náklady na nutný HW. VIP přípojku lze realizovat dle dostupnosti služby v místě klienta. Minimální doba užívání služby je stanovena na 12 měsíců.

Další služby

Wifi HOTSPOT

Wifi Hotspot je oblast či místo, v němž je dostupné bezdrátové připojení do sítě Internet. Vyskytuje se v kavárnách, restauracích, firmách, na nádražích, benzinových pumpách, letištích, sportovních zařízeních a obecně v místech, kde lidé tráví čas čekáním. Je využívána bezdrátová technologie Wi-Fi. Poskytuje Vašim zákazníkům připojení k internetu zdarma.

Hlasové služby

Ušetřete za hovory a využijte VoIP telefonování. Nabízíme řešení i pro velké telefonní uzly – virtuální pobočková ústředna.

Datové služby

Zapomeňte na starosti o bezpečnost a bezchybné fungování své serverové infrastruktury. Umístěte váš firemní server do prostředí bezpečného datového centra, které je vybaveno nejmodernějšími systémy napájení a chlazení.

Hostingové služby

Svěřte péči o vaše servery do našich rukou. O ochranu, chlazení, zálohu elektrické energie a bezprašnost všech serverů se postaráme za Vás.

BNET managed

Je komplexní řešení internetové bezpečnosti chránící proti virům, útokům hackerů a dalším rizikům pocházejících z internetového prostředí. Tato služba proaktivně zajišťuje bezpečné oddělení klientské LAN sítě a zásadně tak zvyšuje úroveň bezpečnosti a ochrany klientské LAN sítě před nežádoucími aktivitami přicházejících z internetu (útoky, viry) nebo nežádoucím provozem vnitřní LAN sítě (odesílání spamu) což má pozitivní dopad na kvalitu služby.

Řešení obsahuje tyto základní služby:

SLA

Nabídka garance dostupnosti servisních prací. Klient si může sjednat zajištění servisní činnosti pro zajištění odpovídající dostupnosti služby dle své potřeby, viz tabulka níže.

Úroveň SLA*Pracovní dny: 8:00 – 17:00 hod.OstatníGarantovaná dostupnost službyCena bez DPH měsíčně
**Započetí prací na odstranění poruchyOdstranění poruchy**Započetí prací na odstranění poruchyOdstranění poruchy
SLA 0 do 48 hodin do 3 dnů do 48 hodin do 3 dnů 99% 0,-
SLA 1 okamžitě do 8 hod. do 4 hod. do 12 hod. 99% 200,-
SLA 2 okamžitě do 6 hod. do 4 hod. do 8 hod. 99% 400,-
SLA 3 okamžitě do 4 hod. do 2 hod. do 6 hod. 99% 600,-
SLA 4 okamžitě do 2 hod. do 2 hod. do 4 hod. 99% 900,-

*pracovní dny: 6:00 – 18:00 hod. + 20% ceny
**od nahlášení poruchy poskytovateli

Akční nabídka / slevy
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje