facebook

Placené programové balíčky

Základní programovou nabídku, kterou máte k dispozici v ceně internetového tarifu, můžete rozšířit těmito placenými programovými balíčky. Balíčky lze volně kombinovat a obsahují celkem 56 televizních stanic.

 Naše nabídka

Balíček plný animovaných i hraných seriálů a pohádek pro děti, který zabaví a zaujme i toho nejneposednějšího uličníka. Programy poskytující skvělou zábavu, ale i pomoc při rozvíjení komunikačních a poznávacích schopností u těch nejmenších diváků.

Máte rádi historii, tajemství, sci-fi, technologické novinky nebo záhady? Pak je tady pro Vás výběr těch nejlepších dokumentárních pořadů, které vás ohromí množstvím informací z mnoha vědních oborů.

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

Nekonečné množství sportovních disciplín Vám nabídne balíček SPORT. Sportovní exhibice, zábava, hry, turnaje, soutěže a mistrovství ze všech koutů světa. Již Vám nikdy neunikne žádný sportovní žážitek.

Od 1.9.2016 nové kanály NOVA SPORT 1 a NOVA SPORT 2

HBO je v současnosti považován za největší a nejúspěšnější filmový kanál. Kromě nabídky přejatých pořadů HBO produkuje úspěšné filmy, seriály či dokumenty, které pravidelně získávají nejrůznější prestižní ocenění. Balíček HBO dostanete včetně programů HBO 2 a HBO Comedy. Sledujte filmy 24 hodin a bez reklam.

Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení (bez reklam) umocněte bonusovou filmotékou HBO GO.

Služba HBO GO nabízí více než 1500 hodin filmů, seriálů, dokumentů a dalších programů z produkce HBO a hollywoodských studií. HBO GO je online knihovna, do které máte přístup prostřednictvím vašeho smartphonu, tabletu, počítače nebo Smart TV. Své oblíbené programy tak může sledovat celá rodina kdykoliv a kdekoliv.

Rozšiřte svou zábavu balíčkem BASIC. Tento cenově zvýhodněný balíček jinak zpoplatněných stanic vhodně doplňuje základní nabídku o české i zahraniční stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu. Díky balíčku BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít.

Nechte se hýčkat maximální nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

Služba HBO GO nabízí více než 1500 hodin filmů, seriálů, dokumentů a dalších programů z produkce HBO a hollywoodských studií. HBO GO je online knihovna, do které máte přístup prostřednictvím vašeho smartphonu, tabletu, počítače nebo Smart TV. Své oblíbené programy tak může sledovat celá rodina kdykoliv a kdekoliv.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Každý placený balíček obsahuje 50 stanic ze základní programové nabídky. Výše uvedené balíčky si můžete objednat emailem na info@bnet-internet.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Akční nabídka / slevy
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje