facebook

Televize

Jedná se o bonusovou službu, která je klientům sítě BNET Internet poskytována zdarma jako součást služby Internet. Služba umožňuje sledovat televizní stanice ve Vašem počítači, tabletu, telefonu, notebooku a chytré televizi (Smart TV). Pro starší typy televizních přijímačů lze použít Set-Top Box. Více informací naleznete ZDE.

Nic. Jedná se o bonusovou službu poskytovanou k vybraným tarifům. Základní programová nabídka (cca 50 stanic) je poskytována zdarma. Nad rámec bonusové služby lze aktivovat další placené stanice. Kompletní rozšířenou nabídku placených stanic najdete ZDE.

Služba je dostupná pro internetové tarify 14 Mbit, 16 Mbit, AC 18, AC 24, AC 30, Kabel 24, Kabel 32, VIP. Více informací se dozvíte v našem ceníku ZDE

Ano. Je to jednoduché, každou televizi lze propojit s naší službou - Internetovou TV. 

  1. V případě že vlastníte televizi nepodporující aplikaci Internetové TV, je možné si pořídit set-top box k tomu určený. Zakoupit jej můžete přímo od nás, technik Vám vše na místě zapojí a zprovozní.

  2. V případě že vlastníte Smart TV značky SAMSUNG, LG, Panasonic (přesný rozpis modelů ZDE), nepotřebujete již nic víc než zapojení našim technikem na místě.

  3. Vlastníte-li zařízení Apple TV, stačí jen nainstalovat potřebnou aplikaci. Stáhnout ji můžete z iTUNES. Technik Vám vše zapojí a zprovozní na místě.

 

Služba Smart TV a Set-top Box je zpoplatněna, podrobné informace nazjdete ZDE.

Přes webové stránky tv.bnet-internet.cz. Přesný návod k registraci služby a následné aktivaci naleznete ZDE

Po registraci a následné aktivaci služby (návod zde), můžete sledovat Internetovou TV na Vašem počítači přímo přes internetový prohlížeč na adrese tv.bnet-internet.cz. Na mobilních telefonech a tabletech můžete sledovat stanice přes speciální aplikaci.

Pro sledování na klasické televizi mužete využít aplikaci výrobce (pokud máte podporovaný model Smart TV) nebo můžete mít instalovaný Set-top box (Arris , Android, AppleTV)

Po dokončení registrace a aktivace můžete tuto službu využívat okamžitě.

Celý proces trvá pouze pár minut. Podmínkou je mít internetový tarif, který Internetovou TV podporuje.

V základní nabídce získáte více než 50 programů a 46 českých rádií zcela zdarma, včetně vybraných funkcí.

Služba Internetová TV nabízí zdarma funkce:

- nahrávání,

- zpětné přehrávání,

- souběžné sledování.

Máte možnost nastavit si nahrávání dílů Vašeho oblíbeného pořadu, přehrát vybrané kanály až dvě hodiny zpět, nebo sledovat televizi na dvou zařízeních současně.

K Vaší Internetové TV si máte možnost dokoupit funkce, které ještě více zpříjemní sledování Vaší televize. S funkcemi Zpětné přehrávání, Smart TV, Set-top box Apple TV, Rekordér si můžete vychutnat své pořady na všech svých zařízeních, nahrávat pořady i když máte počítač vypnutý. Sledovat Internetovou TV přímo ve Vaší televizi nebo shlédnout pořady až 7 dní zpětně. Podrobnější informace naleznete ZDE

Ano. Vaši Internetovou televizi můžete rozšířit až na více než 100 TV stanic, respektive o 9 programových balíčků. Rozpis jednotlivých balíčků včetně jejich ceny se dozvíte ZDE.

 

Ne. Internetová TV je dostupná v rámci internetového připojení, jako součást internetového tarifu, tudíž není třeba žádných dalších přijímačů.

Internetovou TV je možné sledovat v HD a SD kvalitě, dle Vašeho požadavku.

Standardně je po registraci aktivována HD kvalita u stanic, které v HD vysílají.

Pokud si přejete ověřit parametry své registrace, prosím kontaktujte naše zákaznické centrum nebo zašlete požadavek emailem.

Služba Sledování TV je poskytováná jako trvalá služba, kde v případě, že ji uživatel využívá pravidelně (min. 1x měsíčně) nedojde k její deaktivaci.

Pokud uživatel službu nevyužívá nebo přestane užívat, dojde po 30 dnech k její automatické deaktivaci.

V případě, že má uživatel ke službě zakoupen jakýkoli placený programový balíček nebo placenou doplňkovou službu k automatické deaktivaci služby nedojde ani v případě, že ji uživatel aktivně nevyužívá.

Stačí pouze zavolat na naši infolinku 777 665 080 a pracovnice Vám internetovou TV aktivují.
Akční nabídka / slevy
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.