Instalace a aktivace nové internetové přípojky

Chci být zákazníkem 
sítě BNET.

Kvalita, inovace, precizní provedení, umíme to bezdrátově i kabelem. Pro každého máme tu správnou variantu internetového připojení. Vyberte si níže nebo využijte bezplatnou konzultaci. Zdarma vás navštíví náš technik a projde s vámi vaše potřeby a doporučí to nejvýhodnější internetové připojení a tarif. V síti BNET získáte skvělou rychlost, stabilitu i spolehlivost a to vše za nízké ceny. V rámci akce RESTART nyní nabízíme připojení již od 145 Kč!


Mám zájem o konzultaci

Poptávka připojení

Jak snadno získat 
nové internetové připojení.

Aktivace

Mám svou přípojku, chci jen přejít

Již máte svou vlastní internetovou přípojku a chcete jen přejít k BNET. Provedeme kontrolu, zda je přípojka v pořádku a aktivujeme vám služby.
Pronájem

Přípojku si chci půjčit

Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme. Získáte ji tak bez jednorázových výdajů a nemusíte se o ni starat. Instalaci i servis zajistíme vždy zdarma.
Nákup

Přípojku si chci koupit

Nákupem získáte novou internetovou přípojku do svého osobního vlastnictví. Ke každému nákupu vám přidáme i skvělý bonus, až 12 měsíců slevu na tarif.
Komplet

Chci vše v jednom balíčku na míru

Ideální spojení výhod, vše máte v jednom balíčku. Nová přípojka, kompletní instalace, aktivace a balík služeb. Zaplatíte jednou a celý rok se nemusíte o nic starat.

 

 

Nepřehlédněte odměny, 
peníze za každé nové internetové připojení!

 

Cashback.

Získejte zpět až 750 Kč, je to snadné, zkuste to!
CASHBACK znamená peníze zpět a skutečně je to tak. Opravdu vám vyplatíme peníze! A klidně i několikrát, chcete?