Technik telekomunikační sítě

Pro náš tým hledáme posily, které nám pomůžou rozvíjet naši internetovou síť BNET Internet.

Opava 2018

Co budete potřebovat ?

  • řidičský průkaz sk. B
  • vzdělání technického směru, nejlépe v IT nebo elektro oboru
  • odbornou způsobilost v elektrotechnice dle § 5 vyhlášky č. 50/1978 sb
    (nebo možnost si ji obnovit)
  • ostatní Vás naučíme, stačí když budete chtít :)

Co od Vás budeme očekávat ?

  • zodpovědnost, samostatnost a schopnost komunikovat
  • manuální zručnost, pečlivost a pracovní kreativitu
  • zájem o moderní IT technologie, být fanda techniky

Co budete dělat ?

  • starat se o údržbu a servis internetové sítě
  • provádět servis a montáž internetových přípojek
  • stavět nové telekomunikační vysílače a provádět jejich servis
  • pečovat o HW, SW a datové sítě u stávajících klientů
  • spolupracovat s obchodním oddělením na podpoře služeb

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • zajímavou práci v kolektivu IT profesionálů
  • osobní a profesní růst, zvyšování odbornosti, workshopy, semináře
  • zážitky a nové zkušenosti, dostanete se na místa, kam se laik běžně nepodívá
  • zajímavé benefity i pro osobní užití - mobil, notebook, auto
  • firemní služby a produkty
  • celofiremní volno o vánočních svátcích
  • po práci i kolektivní zábavu

Jak Vás oceníme ?

  • nástupní mzda 19-29 tis. Kč, dle Vaší kvalifikace a zkušeností
  • příplatky za služby/pohotovost
  • hodnocení a odměny za práci nad rámec svých pracovních povinností
  • a další bonusy dle pracovního zařazení

Kdy můžete nastoupit ?

  • od 1.9 do 9.9. bude probíhat posouzení zaslaných životopisů
  • výběrové řízení bude ukončeno 10.9. a dvěma kandidátům bude nabídnuta práce
  • nástup je možný ihned v průběhu 9.2018 nebo po vzájemné dohodě

V případě Vašeho zájmu, nám zašlete strukturovaný životopis (včetně své fotografie) na adresu: prace@bnet-internet.cz

Výstavba

Výstavba

Výstavba
Akční nabídka / slevy
Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje