Centrum zákaznické péče

Vysvětlíme, doporučíme. Potřebujete poradit s vyúčtováním, platbou, nastavením tarifu, internetu, televize? Jsme tu pro vás.
Internet
Televize
Volání
It služby
Speed test
Přechod k BNET

Připojení k internetu 
v 5G síti BNET.

Získejte rychlé a spolehlivé internetové připojení v okrese Opava a Bruntál, za tu nejlevnější cenu. Rychlý internet s neomezeným tarifem je záruka spokojené domácnosti a fungující firmy. Doma i ve vaší firmě vám zajistíme stabilní připojení, silnou WiFi i internetovou televizi.


Ceník tarifů Pro firmy

InternetInternetovou přípojku si můžete koupit nebo půjčit. Záleží pouze na vás, které variantě dáte přednost.

 1. Nákup přípojky

  Nákupem získáte novou internetovou přípojku do svého osobního vlastnictví. Ke každému nákupu vám přidáme i skvělý bonus, až 12 měsíců slevu na tarif. Přesnou kalkulaci ceny přípojky vám sdělí technik při posouzení přímo u vás doma nebo ve firmě. Materiál, který si v rámci zřízení přípojky platíte se stává vaším majetkem.

  Nákup s bonusem


 2. Pronájem přípojky

  Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme. Získáte ji tak bez velkých jednorázových výdajů a nemusíte se o ni starat. Cena výpůjčky je jen 60,- Kč měsíčně. Za tuto částku dostane internetovou přípojku včetně dalšího kompletního servisu. Nemusíte se starat o opravy, servis, výměny atd., vše zařídíme za vás a vše máte v ceně.

  Výhodný pronájem

Vždy se snažíme vyřídit vaší objednávku co nejrychleji. Běžné vyřízení se pohybuje do 5 pracovních dnů. Termín vám vždy sdělíme předem.

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu

Pomocí naší chytré kalkulačky rychlosti a tarifu, si snadno a rychle spočítáte jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí jaký internetový tarif si zvolit. Svou volbu můžete v budoucnu kdykoli změnit a vybrat si vyšší nebo i nižší tarif, dle vašich potřeb.

Změna tarifu je v síti BNET internet vždy zdarma, neplatíte žádné poplatky.

Nabízíme několik variant nového internetového připojení. Vždy ale doporučujeme využít bezplatnou konzultaci s naším technikem. Zdarma vás navštívíme a projdeme s vámi vaše potřeby a doporučíme to nejvýhodnější řešení a tarif.


Mám zájem o návštěvu technika

 

 1. Nemusíte platit nic, pokud máte svou přípojku, například od minulého poskytovatele, stačí jen provést aktivaci služeb
 2. Nákup s výhodami a bonusem, získáte slevu na tarif na 6-12 měsíců dle vašeho výběru
 3. Pronájem přípojky, jen za 95 Kč a nemusíte se o ni starat, servis vám zajistíme vždy zdarma


Jak získat nové připojení

Pokud máte internetovou přípojku (modem), která podporuje nové rychlejší internové tarify, lze přejít na vyšší rychlost pouze změnou technické specifikace tarifu ve vaší smlouvě. Zda vaše stávající internetová přípojka nové tarify a rychlosti podporuje, vám rádi sdělíme v našem zákaznickém centru.

NE! Abychom mohli garantovat kvalitu a stabilitu služeb k vaší spokojenosti je nutné, aby zřízení a aktivaci přípojky provedl výhradně náš technik a bylo použito zařízení, které je schváleno pro provoz v naší síti.

Pokud máte jakýkoli WiFi modem nebo internetovou přípojku od svého předchozího poskytovatele, můžete je využít pouze za předpokladu, že toto zařízení bude funkční a bude splňovat podmínky pro připojení v síti BNET. Zda je toto vaše vybavení vhodné či nikoli, se dozvíte od našeho technika předem.


Mám zájem o návštěvu technika

ANO, ale nedoporučujeme vám to. Jelikož každá takováto instalace může vyžadovat změnu nastavení internetové přípojky, je vhodné, abyste tuto instalaci svěřili do rukou našich zkušených techniků. Jen tak si zajistíte správné nastavení vašeho routeru a bezchybnou funkci všech našich služeb.

Na veškeré námi dodané vybavení vám poskytujeme zákonnou záruku, kterou lze uplatnit za předpokladu, že zařízení není poškozeno a jedná se o výrobní vadu, která nemohla být odhalena při prodeji. V rámci této standardní záruky máme ze zákona jako prodejce 30 dní na její vyřešení. Jelikož, ale jakákoli prodleva (max. 30dnů) při řešení reklamace by pro zákazníka znamenala nedostupnost internetových služeb, nabízíme všem našim zákaznímům výhodnou službu, která rozšiřuje tuto zákonnou záruku a vše velmi zjednodušuje.

 1. Pokud se jedná o zákonnou záruku, je servis řešen v rámci standardní opravy nebo výměny. Zákazník neplatí za opravu či výměnu poškozeného výrobku. Samotná výměna může být spojená s delší čekací lhůtou na opravu, případně s nutností demontáže a následné montáže zařízení (internetové přípojky, modemu), dopravy a dalších navazujících činností, na které se již záruka nevztahuje.
 2. Pokud má zákazník sjednanou službu "Kompletní pojištění" vše je řešeno bez čekání, zcela zdarma.

Služba "Kompletní pojištění" řeší a minimalizuje vaše starosti v případě poruchy, šetří váš čas a i finanční prostředky. Pokud máte u nás tuto službu sjednanou, bude vám provedena oprava zcela bezplatně i po zákonné záruční době. V rámci kompletního pojištění máte kryty i náklady na práci a dopravu technika k vám.

V rámci naší nabídky internetu a připojení si můžete vybrat nejlevnější tarif, na který můžete získat další slevy, např:

Další akční nabídky a slevy můžete najít na stránce aktuality, kde najdete i další užitečné informace. Naše nejlevnější tarify jsou dostupné v celé síti BNET Internet.

Pokud máte zájem o nejrychlejší internetový tarif a z našeho ceníku si nevyberete, můžeme vám připravit nabídku na míru. Vyplňte individuální poptávku, kde uveďte nejrychlejší tarif, o který máte zájem. Následně vám připravíme nabídku na nejrychlejší internetové přípojení s nejrychlejším tarifem, který vám na vaši adrese můžeme nabídnou. 

Zábava pro celou rodinu 
až 200 TV stanic.

Máme pro vás svět toho nejlepšího sportu, skvělých filmů, seriálů, sci-fi, hudby, zpráv, erotiky, poutavých příběhů a zábavných dětských pohádek. Vše sledujte v HD kvalitě na své SmartTV, tabletu, PC a telefonu i mimo svůj domov. Sledujte televizi v klidu a pohodlí tam, kde se vám to zrovna hodí.


Sledování TV na 14 dní zdarmaNaši internetovou televizi můžete sledovat na svém PC v jakémkoli prohlížeči. Stačí do prohlížeče zadat adresu https://www.bnet-internet.tv nebo případně https://sledovanitv.cz 

Pro sledování televize na chytrém telefonu nebo tabletu je potřeba provést instalaci aplikace Sledování TV. Aplikaci najdete zde:

Každá SmartTV, telefon nebo tablet, na které je spuštěno sledování internetové televize, spotřebuje část rychlosti z vašeho tarifu. Pro správné doporučení internetového tarifu je nutné znát počet zařízení ve vaší domácnosti, které budou najtednou sledovat internetovou TV. Je vhodné, aby tarif byl vždy o trochu rychlejší, než potřebuje internetová televize.

Jako minimální rychlost pro sledování internetové televize doporučujeme tarif Pohoda HD s rychlostí 40Mb/s nebo jakýkoli vyšší.

Pokud si nejste jisti doporučujeme využít naší Kalkulačku tarifu.

Naši internetovou televizi můžete sledovat v HD kvalitě. Téměř všechny důležité TV stanice poskytují vysílání v HD a některé nabízí i vyšší kvalitu 4K. Pro sledování TV ve 4K je nutné požádat o speciální nastavení. Rovněž je nutné mít aktivní tarif s vyšší rychlostí internetu. Vyšší rychlost internetu zajistí plynulý přenos obrazu ve 4K.

Individuální seřazení TV stanic, můžete provést na svém profilu. Stačí do prohlížeče zadat adresu https://www.bnet-internet.tv nebo případně https://sledovanitv.cz a následně v pravém horním rohu kliknout na své jméno a dále pak na nastavení účtu.

V rámci tohoto nastavení můžete:

 1. Spravovat své připojené SmartTV a Settop boxy
 2. Propojit svůj účet s Google
 3. Nastavit rodičovský PIN
 4. Měnit pořadí TV stanic a definovat oblébené stanice

V rámci nastavení svého účtu vidíte i služby a balíčky, které máte aktuálně zakoupeny a aktivní. V sekci nápověda pak naleznete různá další doporučení a návody.

Dnes již každá novější Smart TV disponuje možností připojení k internetu pomocí WiFi, ale i prostřednictvím internetového UTP kabelu. Jednoznačně je nutné TV připojit pomocí UTP kabelu! Jen tak zajistíte, že obraz a sledování bude plynulé a kvalita nebude ovlivněna jinými vašimi zařízeními, které ve stejnou chvíli souběžně využívají domácí WiFi připojení.

Pokud máte svou Smart TV připojenou přes domácí WiFi, může velmi často docházet k zasekávání obrazu, zhoršování kvality přenosu atd.

BNET TV můžete sledovat i při cestách do zemí EU. Stačí vám k tomu webový prohlížeč v počítači nebo mobilní aplikace Sledování TV v telefonu/tabletu a internetové připojení.

 • Pro spolehlivé fungování služby doporučujeme stabilní internetové připojení a rychlost alespoň 6Mb/s.
 • Internetovou TV v zahraničí lze sledovat pouze v zemích spadajících do zóny EU.
 • POZOR: V případě sledování TV přes mobilní data dochází k čerpání vašeho datového balíčku, který je součástí vašeho mobilního tarifu!

Nemusíte. Pokud máte starší televizi, budete potřebovat správný set-top box, který vám prodáme a odborně nainstalujeme. Následně se set-top box propojí s vaší starší televizí a můžete využívat všechny chytré funkce, které naše služba nabízí. Set-top box nepotřebujete v případě, že službu budete využívat jen ve svém mobilu, tabletu, počítači.


Mám zájem o Set-top BOX

V základním balíčku START+ je obsažena podpora pro 2 hlavní zařízení (2x SmartTV, 2x set-top BOX nebo jejich kombinace) a 2 vedlejší zařízení (PC, notebook, tablet, telefon).

 • Aplikaci můžete mít nainstalovanou na libovolném množství svých zařízení.
 • Najdednou (v jednu chvíli souběžně) můžete aktivně Sledování TV používat na 2 hlavních a 2 vedlejších zařízeních.

V případě potřeby lze tuto podporu rozšířit na 3 hlavní zařízení.

Bohužel ANO. Poplatníkem televizního poplatku je podle zákona 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích v platném znění fyzická osoba, která je vlastníkem televizního přijímače nebo jeho uživatelem, pokud není poplatníkem vlastník.

Poradna k sekci volání.

Spolehlivý internet 
servery a IT služby.

Moderní, neomezené a rychlé internetové připojení, servis HW/SW, kvalitní výpočetní techniku a bezpečnost vašich dat. Umíme nabídnout přesně to, co vaše organizace, firma, škola nebo obec potřebuje. Zajistíme váš růst a podpoříme váš byznys. Pomůžeme vám uspět v on-line světě podnikání. Získejte bezpečné  připojení k internetu, spolehlivou IT podporu, silnou WiFi, gigabitovou firemní síť, ochranu před viry a útoky, nebo kamerový dohled budovy. Smluvně garantujeme kvalitu, dostupnost a rychlost.

FirmyO vaši firmu se bude starat široký tým našich odborníku a techniků. Rovněž vám bude plně k dispozici naše zákaznické centrum, kde hravě vyřešíte všechny své administrativní a účetní dotazy a objednáte práce a servis dle svých potřeb. Máme stabilní zázemí, které nám umožňuje zajistit odpovídající úroveň odborné a servisní péče pro vás a vaši firmu. IT svěřte nám, abyste se mohli plně a nerušeně věnovat svémů podnikání.

 • Zákaznické centrum: Po-Pá 7:30 - 16:00h
 • Dohledové pracoviště: Po-Pá 6:00 - 20:30h
 • Hotline: Po-Ne 24/7 (pouze SMS: 778 761 077)

Na službu Servis IT je vždy uzavíraná SLA smlouva, která přesně definuje naše povinnosti vůči zakazníkovi. Součástí smlouvy je výčet poskytovaných služeb, prací a podpory, včetně předem smluvených cen. Smlouva rovněž přesně definuje jak rychle jsme povinni vám poskytnou podporu, servis, případně do jaké maximální doby se musí vše vyřešit. Rychlost naší reakce si tedy stanovuje zákazník sám, dle potřeb své firmy.

Přesné měření rychlosti připojení.

Rychlost internetu, rychlost připojení nebo rychlost WiFi routeru testujte, jen pokud jsou splněny níže uvedené podmínky. Jinak bude měření rychlosti zkresleno a test rychlosti připojení nebude poskytovat přesné výsledky! Svá zařízení udržujte vždy aktualizovaná a pamatujte, že rychlý internet si užijete jen na rychlém a výkoném PC, NB nebo telefonu!

Tento speedtest poskytuje zákazníkům sítě BNET také informace o aktuálním vytížení domácí internetové přípojky. Kontrola rychlosti internetu je tak přesnější a informuje vás o aktuálním vytížení vaší linky.

Jak správně měřit rychlost internetu

Pro běžné využívání, tzn. na psaní e-mailů, surfování, chat komunikaci nebo prohlížení sociálních sítí vám stačí základní připojení s rychlosti do 30 Mb/s.

Pro přehrávání videa nebo hudby a stahování větších souborů, např. počítačových her, budete už potřebovat rychlejší připojení, ideálně alespoň 50 Mb/s.

Pro nejnáročnější uživatele, kteří nechtějí čekat a potřebují maximální výkon a kvalitu, doporučujeme naše připojení s rychlostí 100 Mb/s a vyšší.

Přejděte k nám 
s nabídkou na míru.

Nejvýhodnější internet a televize nabídka přesně na míru. Zanechte nám kontakt a získejte nejvyšší rychlost za nejlepší cenu. Udělejte si srovnání s vaší stávající službou a pak se rozhodněte. Převod služby zařídíme rychle a za vás.

Změna operátora
Může se hodit - články, rady, návody