facebook

Volání přes internet

Co je to VoIP telefonování?

Je to telefonování prostřednictvím internetu. Je to plnohodnotná náhrada pevné telefonní linky. Nabízí výrazné finanční úspory, vyšší úroveň služeb a povyšuje standardní telefonní linku nad možnosti, které přináší jen internetové prostředí.

Šetří Vaše peníze

Žádné měsíční nebo roční paušální platby. Hlasová služba VoIP Vás zbaví vysokých měsíčních plateb (úspora 70 až 80 %). Žádné smluvní závazky.

Volání mezi telefonními VoIP čísly je zdarma

Pokud tuto službu bude využívat Vaše rodina, známí či obchodní partneři, v rámci jakéhokoliv poskytovatele, ušetříte ještě víc.

Co potřebuji, abych mohl volat přes internet?

Nejdůležitější je mít kvalitní internetovou linku. Pro volání lze užívat stejný telefonní přístroj, který klient užíval doposud. Uživatel si může dokonce ponechat i své staré telefonní číslo. 

Výhody

Pro koho je služba určena?

Pro každého, kdo chce ušetřit peníze za telefonování a současně získat vyšší komfort uživatelských služeb. Tuto službu chce ten, kdo už nechce platit drahé telefonní služby u velkých operátorů. Jsou to jak majitelé firem, tak lidé z řad domácností.

Pokud máte nějaký dotaz, podívejte se do sekce ČASTÉ DOTAZY, kde můžete nalézt odpověď. V případě, že tam odpověď nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář
Formulář slouží k jakémukoliv Vašemu dotazu či požadavku
* ... povinné údaje