Tarif - WiFi MAX

Neomezený internet
Rychlost 100 Mb/s

Spolehlivé připojení za tu nejvýhodnější cenu. Garantujeme stabilní rychlost i fixní cenu. Rychlý a stabilní internet na doma, do kanceláře i firmy. Tarif vhodný pro práci i zábavu.


Mám zájem o tarif WiFi MAX

Internet WiFi MAX

S tarifem WiFi MAX získáte

Neomezená data

Žádné limity a omezení. Jedno připojení pro celou vaší domácnost, práci i zábavu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace je zabezpečena ochranou Whalebone a Turris. S námi jste v bezpečí.

Zákaznickou podporu a servis

Pomůžeme vám kdykoli a je jedno, zda je víkend nebo svátek, jsme tady stále pro vás.

Pevný internet 
Vzduchem.

Jedná se o nejsnadnější internetové připojení. Žádné kopání, souhlasy a složité procesy. Připojení probíhá tak, že vás navštíví technik a provede instalaci bezdrátové přípojky na dům, nastaví vaši domácí nebo firemní WiFi, doporučí nejvhodnější umístění pro váš WiFi router a pomůže vám s nastavením vašich telefonů a notebooků. Jednoduché, snadné a bez drátů. Do hodinky je hotovo a můžete svobodně surfovat bez drátů.

Internetové připojení vzduchem.

Mám zájem o tarif
WiFi MAX 100 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Internetovou přípojku si můžete koupit nebo půjčit. Záleží pouze na vás, které variantě dáte přednost.

 1. Nákup přípojky

  Nákupem získáte novou internetovou přípojku do svého osobního vlastnictví. Ke každému nákupu vám přidáme i skvělý bonus, až 12 měsíců slevu na tarif. Přesnou kalkulaci ceny přípojky vám sdělí technik při posouzení přímo u vás doma nebo ve firmě. Materiál, který si v rámci zřízení přípojky platíte se stává vaším majetkem.

  Nákup s bonusem


 2. Pronájem přípojky

  Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme. Získáte ji tak bez velkých jednorázových výdajů a nemusíte se o ni starat. Cena výpůjčky je jen 60,- Kč měsíčně. Za tuto částku dostane internetovou přípojku včetně dalšího kompletního servisu. Nemusíte se starat o opravy, servis, výměny atd., vše zařídíme za vás a vše máte v ceně.

  Výhodný pronájem

Vždy se snažíme vyřídit vaší objednávku co nejrychleji. Běžné vyřízení se pohybuje do 5 pracovních dnů. Termín vám vždy sdělíme předem.

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu

Pomocí naší chytré kalkulačky rychlosti a tarifu, si snadno a rychle spočítáte jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí jaký internetový tarif si zvolit. Svou volbu můžete v budoucnu kdykoli změnit a vybrat si vyšší nebo i nižší tarif, dle vašich potřeb.

Změna tarifu je v síti BNET internet vždy zdarma, neplatíte žádné poplatky.

Nabízíme několik variant nového internetového připojení. Vždy ale doporučujeme využít bezplatnou konzultaci s naším technikem. Zdarma vás navštívíme a projdeme s vámi vaše potřeby a doporučíme to nejvýhodnější řešení a tarif.


Mám zájem o návštěvu technika

 

 1. Nemusíte platit nic, pokud máte svou přípojku, například od minulého poskytovatele, stačí jen provést aktivaci služeb
 2. Nákup s výhodami a bonusem, získáte slevu na tarif na 6-12 měsíců dle vašeho výběru
 3. Pronájem přípojky, jen za 95 Kč a nemusíte se o ni starat, servis vám zajistíme vždy zdarma


Jak získat nové připojení

Pokud máte internetovou přípojku (modem), která podporuje nové rychlejší internové tarify, lze přejít na vyšší rychlost pouze změnou technické specifikace tarifu ve vaší smlouvě. Zda vaše stávající internetová přípojka nové tarify a rychlosti podporuje, vám rádi sdělíme v našem zákaznickém centru.

NE! Abychom mohli garantovat kvalitu a stabilitu služeb k vaší spokojenosti je nutné, aby zřízení a aktivaci přípojky provedl výhradně náš technik a bylo použito zařízení, které je schváleno pro provoz v naší síti.

Pokud máte jakýkoli WiFi modem nebo internetovou přípojku od svého předchozího poskytovatele, můžete je využít pouze za předpokladu, že toto zařízení bude funkční a bude splňovat podmínky pro připojení v síti BNET. Zda je toto vaše vybavení vhodné či nikoli, se dozvíte od našeho technika předem.


Mám zájem o návštěvu technika

ANO, ale nedoporučujeme vám to. Jelikož každá takováto instalace může vyžadovat změnu nastavení internetové přípojky, je vhodné, abyste tuto instalaci svěřili do rukou našich zkušených techniků. Jen tak si zajistíte správné nastavení vašeho routeru a bezchybnou funkci všech našich služeb.

Na veškeré námi dodané vybavení vám poskytujeme zákonnou záruku, kterou lze uplatnit za předpokladu, že zařízení není poškozeno a jedná se o výrobní vadu, která nemohla být odhalena při prodeji. V rámci této standardní záruky máme ze zákona jako prodejce 30 dní na její vyřešení. Jelikož, ale jakákoli prodleva (max. 30dnů) při řešení reklamace by pro zákazníka znamenala nedostupnost internetových služeb, nabízíme všem našim zákaznímům výhodnou službu, která rozšiřuje tuto zákonnou záruku a vše velmi zjednodušuje.

 1. Pokud se jedná o zákonnou záruku, je servis řešen v rámci standardní opravy nebo výměny. Zákazník neplatí za opravu či výměnu poškozeného výrobku. Samotná výměna může být spojená s delší čekací lhůtou na opravu, případně s nutností demontáže a následné montáže zařízení (internetové přípojky, modemu), dopravy a dalších navazujících činností, na které se již záruka nevztahuje.
 2. Pokud má zákazník sjednanou službu "Kompletní pojištění" vše je řešeno bez čekání, zcela zdarma.

Služba "Kompletní pojištění" řeší a minimalizuje vaše starosti v případě poruchy, šetří váš čas a i finanční prostředky. Pokud máte u nás tuto službu sjednanou, bude vám provedena oprava zcela bezplatně i po zákonné záruční době. V rámci kompletního pojištění máte kryty i náklady na práci a dopravu technika k vám.

V rámci naší nabídky internetu a připojení si můžete vybrat nejlevnější tarif, na který můžete získat další slevy, např:

Další akční nabídky a slevy můžete najít na stránce aktuality, kde najdete i další užitečné informace. Naše nejlevnější tarify jsou dostupné v celé síti BNET Internet.

Pokud máte zájem o nejrychlejší internetový tarif a z našeho ceníku si nevyberete, můžeme vám připravit nabídku na míru. Vyplňte individuální poptávku, kde uveďte nejrychlejší tarif, o který máte zájem. Následně vám připravíme nabídku na nejrychlejší internetové přípojení s nejrychlejším tarifem, který vám na vaši adrese můžeme nabídnou.