Neomezený tarif - WiFi MAX

Neomezený internet
Rychlost 100 Mb/s

Tarif WiFi MAX je poskytován na kvalitní bezdrátové PtP technologii tak, aby byla vždy zajištěna maximální rychlost, spolehlivost, vysoká dostupnost a stabilita. Jeho dostupnost a cena je individuální, jelikož linka je navržena až na základě požadavků a potřeb zákazníka.


Mám zájem o tarif WiFi MAX

Internet WiFi MAX

S tarifem WiFi MAX získáte

Neomezená data, vždy online

Žádné limity a omezení. Jedno spolehlivé internetové připojení pro celou vaší domácnost nebo firmu, vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace zajišťuje náš špičkový firewall a navíc získáváte i zabezpečení pomocí ochrany Whalebone Peacemaker a Turris. S námi jste v maximálním bezpečí.

Vždy dostupný servis a podporu

Pomůžeme vám kdykoli. Je jedno, zda je víkend nebo svátek, naše zákaznická podpora je pro vás vždy online. Poradíme vzdáleně nebo vás navštíví přímo náš technik.

Pevný internet 
Vzduchem.

Jedná se o nejsnadnější internetové připojení. Žádné kopání, souhlasy a složité procesy. Připojení probíhá tak, že vás navštíví technik a provede instalaci bezdrátové přípojky na dům, nastaví vaši domácí nebo firemní WiFi, doporučí nejvhodnější umístění pro váš WiFi router a pomůže vám s nastavením vašich telefonů a notebooků. Jednoduché, snadné a bez drátů. Do hodinky je hotovo a můžete svobodně surfovat bez drátů.

Internetové připojení vzduchem.

Mám zájem o tarif
WiFi MAX 100 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Ano, rychlost tarifu si můžete kdykoli zvýšit i snížit. Za změnu nic neplatíte.

Ano, pokud měníte tarif v rámci aktuálního platného ceníku, slevy vám vždy zůstanou. Pokud máte strší tarif a starší druh slev a benefitů, vždy se raději předem informujte.

Přesné specifikace rychlosti tarifu najdete vždy u každého tarifu, stačí když myší najedete na rychlost a zobrazí se doplňující informace o maximální a garantované rychlosti pro danný tarif.
Rychlost tarifu

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu.

Jen správně nastavený WiFi router a PC nebo Notebook bude poskytovat tu nejrychlejší odezvu a využije rychlost tarifu na maximum. Pro správné nastavení PC (operačního systému) si zkontrolujte, nastavení IP adres pro DNS servery (10.0.0.1 a 10.0.0.10). Služba DNS je klíčová pro rychlý internet. Dále mrkněte, zda máte správný WiFi router a zda ho máte správně umístěný. Nakonec si proveďte kontrolu rychlosti tarifu.