Neomezený tarif - Kabel MAX

Neomezený internet
Rychlost 500 Mb/s

Tarif KABEL MAX je poskytován jako SLA služba na kabelových a optických přípojkách. Ke službě SLA je možné doplnit i rozšíření o NBD (Next Business Day). Vždy je zajištěna maximální rychlost, spolehlivost, vysoká dostupnost a stabilita. Dostupnost a cena tarifu je individuální, jelikož linka je vždy navržena až na základě požadavků a potřeb zákazníka.


Mám zájem o tarif Kabel MAX

Internet Kabel MAX

S tarifem Kabel MAX získáte

Neomezená data, vždy online

Žádné limity a omezení. Jedno spolehlivé internetové připojení pro celou vaší domácnost nebo firmu, vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace zajišťuje náš špičkový firewall a navíc získáváte i zabezpečení pomocí ochrany Whalebone Peacemaker a Turris. S námi jste v maximálním bezpečí.

Vždy dostupný servis a podporu

Pomůžeme vám kdykoli. Je jedno, zda je víkend nebo svátek, naše zákaznická podpora je pro vás vždy online. Poradíme vzdáleně nebo vás navštíví přímo náš technik.

Nejlepší ceny a rychlosti 
Kabel - Optika.

Spolehlivé a cenově nejvýhodnější připojení, které umožnuje dosáhnout těch nejvyšších rychlostí. Vaše domácnost, kancelář, firma i škola pojedou GIGArychlostí. Superrychlé připojení pro ty nejnáročné uživatele. Žádné kompromisy, jen neomezená čístá síla pro vaši pohodu v každé situaci.

Kabelové a Optické internetové připojení

Mám zájem o tarif
Kabel MAX 500 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Ano, rychlost tarifu si můžete kdykoli zvýšit i snížit. Za změnu nic neplatíte.

Ano, pokud měníte tarif v rámci aktuálního platného ceníku, slevy vám vždy zůstanou. Pokud máte strší tarif a starší druh slev a benefitů, vždy se raději předem informujte.

Přesné specifikace rychlosti tarifu najdete vždy u každého tarifu, stačí když myší najedete na rychlost a zobrazí se doplňující informace o maximální a garantované rychlosti pro danný tarif.
Rychlost tarifu

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu.

Jen správně nastavený WiFi router a PC nebo Notebook bude poskytovat tu nejrychlejší odezvu a využije rychlost tarifu na maximum. Pro správné nastavení PC (operačního systému) si zkontrolujte, nastavení IP adres pro DNS servery (10.0.0.1 a 10.0.0.10). Služba DNS je klíčová pro rychlý internet. Dále mrkněte, zda máte správný WiFi router a zda ho máte správně umístěný. Nakonec si proveďte kontrolu rychlosti tarifu.