Vánoční soutěž s BNET TV, výsledky losování

Rozdáváme 21 
úžasných DÁRKŮ.

Naše vánoční soutěž je u konce a známe vítěze! Přes 130 z vás si nově vyzkoušelo naši BNET TV a účastnilo se naší soutěže. To nás velmi těší. Proto jsme se rozhodli, že navýšíme počet dárků na rovných 21. Věříme, že výherci si naše ceny užijou a ti ostatní to opět s námi zkusí v lednu, kdy pro naše zákazníky připravujeme další zajímavé události.

Všem děkujeme za účast a přejeme krásné prožití Vánoc s naší BNET TV.

Internetová televize

 

Soutěžili jsme o tyto ceny.

 

 

Soutěžíme o 14 dárků.

Nalaďte si BNET TV a vyhrajte TV balíček na rok ZDARMA

Internetová TV je jednoduchý způsob, jak si naplno užít televizní zábavu, po svém a bez omezení. Již dávno neplatí, že musíte sledovat programové průvodce a hlídat si čas, aby vám neunikl film, zprávy, seriál nebo cokoli co rádi sledujete.

BNET TV umožnuje sledovat jakýkoli pořad, kdykoli chcete, a to i zpětně až 7 dní, na všech zařízeních, SmartTV, PC, tablet, telefon a to kdekoli v EU.

Bohatá nabídka 194 PREMIUM kanálů vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat! Vychutnejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí HBO, FilmBox a mnoha dalších.  Navíc získáváte i filmotéku Filmbox OD a službu HBO Max. V rámci balíčku si můžete spárovat: 2 hlavní zařízení: Smart TV nebo Android TV box nebo Apple TV a pak vedlejší zařízení: mobilní zařízení nebo počítač.

Blíček START obsahuje 110 základních programů, které vám zcela jistě zpříjemní nejen vánoční pohodu. Navíc získáváte 3 filmové kanály z produkce HBO, HBO2, HBO3. V rámci balíčku si můžete spárovat: 2 hlavní zařízení: Smart TV nebo Android TV box nebo Apple TV a pak vedlejší zařízení: mobilní zařízení nebo počítač.

Blíček START obsahuje 110 základních programů. Tuto pestrou TV nabídku můžete doplnit jakýmkoli dalším balíčkem, který vás zaujme. Nejoblíbenější balíčky jsou HBO, Filbox, Sport, RelaXXX. V rámci balíčku si můžete spárovat: 2 hlavní zařízení: Smart TV nebo Android TV box nebo Apple TV a pak vedlejší zařízení: mobilní zařízení nebo počítač.


23.12.2022 losujeme 1x hlavní cenu, 3x druhou cenu a 10x třetí cenu.

Hlavní výhra

 

 

 

Jak to vlastně dopadlo, kdo získá naše dárky?

23.12.2022 výsledky losování, 21 výherců získává TV dárek.


 

TV balíček PREMIUM na 12 měsíců ZDARMA

Matěj B. Košetice

TV balíček START+ HBO na 6 měsíců ZDARMA

Čestmír G. Brumovice
Martin G. Neplachovice
Radovan Š. Hlavnice

TV balíček START+ na 6 měsíců ZDARMA

Milan H. Slavkov
Martin H. Hlavnice
Monika Š. Úvalno
Libor S. Hlavnice
Petr B. Opava
Jaromír V. Neplachovice
Martin M. Uhlířov
Barbora M. Litultovice
Pavlína G. Nové Lublice
Jakub F. Úblo
Michal K. Kamenec
Pavel T. Opava
Miroslav M. Mladecko
Jakub M. Malé Heraltice
Martin K. Mikolajice
Petr S. Svobodné Heřmanice
Ludmila O. Opava
Snad to vyjde

 

  

Vítězům gratulujeme.

Do 30.12.2022 každý výherce od nás oficiálně obdrží informační SMS a e-mail s potvrzením výhry a s instrukcemi jak výhru aktivovat.

1
SMS
Potvrdíme vám výhru.
2
E-mail
Poskytneme instrukce jak výhru aktivovat.
3
Aktivace
Pomůžeme, když bude potřeba.