BNET Kontakt

Tým BNET, naše historie a cíle

Tým BNET.

Historie značky BNET sahá až do roku 1995, ale telekomunikační služby poskytujeme od roku 1999, převážně v regionu Opava a Bruntál. Patříme k největším poskytovatelům internetového připojení a datových služeb. Každý rok přinášíme rychlejší tarify, pokrýváme nové lokality a zvětšujeme náš tým, který o vás pečuje již více než 24 let. Nyní o naše zákazníky pečuje tým 18 skvělých lidí, kteří zajištují podporu, komunikaci, instalaci připojení a servis služeb pro tisíce domácností a firem. Naše hot-line je vám k dispozici 24/7.


Recenze na síť BNET

Tým BNET

Nebojíme se jít vlastní cestou a realizovat odvážné cíle.

Jsme pyšní na to, co jsme za ta léta vybudovali a budeme rádi, když nám dáte svou důvěru a využijete naše telekomunikační služby.

 

Podporujeme náš region.

Jsme regionální firmou a nezapomínáme na jeho podporu. V našem regionu Opava a Bruntál poskytujeme v rámci našeho projektu iObec zvýhodněné služby mnoha obcím, organizacím, spolkům, klubům a úřadům. Podporujeme sportovní a kulturní akce, jako jsou plesy, soutěže, akce pro děti apod. Prostě jsme již mnoho let součástí našeho regionu.

 

Region Opava a Bruntál

Podpora obcí a obecní infrastruktury

  • Obecní úřady
  • Školy, školky
  • Knihovny
  • Zdravotní střediska
  • Vodárny a čističky ve správě obce

Podpora sportu

  • Dětská hřiště
  • Fotbalové kluby
  • Hasiči, spolky a kluby SDH
  • a mnoho dalších sportovních aktivit

 


Podpora kultury.

Pomohli jsme nastartovat hudební školu popularní hudby POP ACADEMY. Škola je zaměřena na vzdělávání v oblasti zpěvu se zaměřením výhradně na populární hudbu, dále pak herectví, moderování a rétoriku pro talentované zpěváky a působí v Ostravě.

 


POP Academy

 Podpora vzdělání

Podpora vzdělávání.

V rámci povinných praxí umožňujeme studentům vykonávat školní praxi a rozšiřovat tak své znalosti z oblastí IT, telekomunikací a obecné správy sítí. Studenti se u nás naučí konfigurovat různé síťové prvky, pracovat s pestrou paletou HW (servery, switche, routery, optika, bezdrátové PtP spoje, různé elektro prvky jako baterie či UPS) a mají unikátní šanci nejen vše vidět, ale také se skutečně podílet na rozvoji naší internetové sítě.

Stali jsme se partnery projektu S Tipou za tajemstvím elektronu, který organizuje společnost Tipa, spol. s r.o.. Tento soutěžní projekt hledá každý rok ty nejpovedenější a nejzajímavější elektronické přístroje z dílen žáků. V rámci této soutěže vyhlašujeme speciální cenu naší společnosti.