Pevný internet na doma, ceník tarifů

Připojení k internetu 
v 5G síti BNET.

Získejte rychlé a spolehlivé internetové připojení v okrese Opava a Bruntál, za tu nejlevnější cenu. Rychlý internet s neomezeným tarifem je záruka spokojené domácnosti a fungující firmy. Umíme to vzduchem, kabelem i optikou, a doma i ve vaší firmě vám zajistíme stabilní připojení, silnou WiFi a internetovou televizi.


Ceník tarifů   Pro firmy

Internet
4030
připojených
zákazníků
4260
internetových
přípojek
7600
aktivních
služeb

Jakou rychlost můžete mít na své adrese?

Ověřte si dostupnost internetu a televize. Rychlé internetové připojení v síti BNET internet je dostupné
již v 91 obcích a městech v okrese Opava a Bruntál.

Mapa pokrytí

Ceník tarifů 2022.

Nejlevnější tarif již od 220 Kč. Chcete získat další výhody? Vždy se informujte, spojte služby a získejte tu nejlepší cenu pevného internetu.
Rychlost u všech tarifů je garantována a přesné hodnoty jsou uvedeny v popisku rychlosti tarifu.

 • 5G
  internet
 • Pevný
  internet
 • Individuální
  nabídka
Stahování
30 Mb/s 500 Mb/s


Odesílání
30 Mb/s 500 Mb/s

Vyberte si tarif na míru, zvolte si rychlost stahování a odesílání, kterou potřebujete a my vám připravíme individuální cenovou nabídku.

Mám zájem o:

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Víte jakou máte rychlost připojení?

Odezva
ping
ms
Rychlost stahování
Mb/s
Rychlost odesílání
Mb/s
Využíváte tarif ze staršího ceníku. Zavolejte nám a získejte nový výhodnější tarif.
Změřit rychlost internetu


Jak vybrat správnou rychlost internetového připojení?

30 Mb/s

Základní rychlost tarifu IDEAL, bohatě stačí na běžné internetové surfování, prohlížení stránek, videa z YouTube v lepší kvalitě i poslech hudby.

50 Mb/s

Vyšší rychlost tarifu MAXI, je vhodná pro surfování a souběžné sledování televize. Zvládne více TV zařízení a současně mobily, počítače i tablety.

80 Mb/s

Vysoká rychlost tarifu Premium XD, uspokojí náročné uživatele. Rychlé stahování a odesílání velkých souborů nebo zobrazení videa využijí hráči i firmy.

120 Mb/s

Nejvyšší rychlost tarifu Premium ONE, vyhoví vysokému osobnímu i pracovnímu nasazení. Práce, hry, video, grafika, televize vše najednou a plynule.Jak objednat připojení.

Volejte 777 665 080, klikněte v ceníku výše na tlačítko (Objednat) nebo nás navštivte v našem zákaznickém centru v Opavě. Naši specialisté se vám budou osobně věnovat, poskytnou vám ceníky neomezených internetových tarifů a dalších služeb v tištěné podobě. Můžete s nimi ihned konzultovat vaše potřeby a sestavit si tu nejlepší nabídku internetu a tarifu na míru vašim potřebám.

1. Poptávka

Volejte nám kdykoli Po-Pá / 8-16h, ověříme si s vámi dostupnost internetu na vaší adrese a domluvíme si termín nezávazného posouzení, kde získáte nabídku na míru. Posouzení je zdarma a nezávazné.

2. Nabídka na míru

Navštíví vás náš technik a osobně s vámi projde všechny možnosti připojení. Doporučí vám to nejlepší internetové připojení, nejvýhodnější rychlost tarifu a silný WiFi router.

3. Instalace přípojky

Náš zkušený technik provede kompletní instalaci internetové přípojky, dle předem dohodnuté nabídky. Vy nemusíte nic řešit.

4. Aktivace služby a WiFi

Technik vám pomůže s nastavením vašich zařízení (telefony, počítače,...), aby komunikovala s WiFi a doporučí jak vaši domácí/firemní síť ještě zlepšit.

Internet

Cashback.

Získejte zpět až 750 Kč ... je to snadné, zkuste to!
CASHBACK znamená peníze zpět a skutečně je to tak. Opravdu vám vyplatíme peníze! A klidně i několikrát, chcete?

Extra výhody, akční ceny a bonusy 
získáte jen v síti BNET Internet.

EXTRA výhody
EXTRA výhody
Získejte stálou slevu na jakýkoli tarif, již napořád a pro každého. Neváhejte, vyplatí se to.
-50 Kč z tarifu
Nabídka 60+
Nabídka 60+
Speciální nabídka pro naše seniory. Sleva pro důchodce a výhody ZTP. Neváhejte je využít.
20 Kč / 240 Kč
Neomezená záruka
Neomezená záruka
Nenechte se rušit a omezovat, servis a opravy vždy přednostně a zdarma.
35 Kč
Kalkulačka tarifu
Kalkulačka tarifu
Jak rychlý 5G internet potřebujete? Spočítejte si, který tarif je pro vás ten nejlepší.
Ideální tarif

IPv6 adresa.

IPv6 je nový internetový protokol, který je nástupcem již zastaralého protokolu IPv4. Je velmi důležité, aby součástí vašeho internetového připojení a tarifu byla IPv6 adresa. Vždy tuto adresu od svého poskytovatele vyžadujte, jen tak se v budoucnu vyhnete potížím s užíváním internetu.
BNET podporuje IPv6 na všech přípojkách a získáte ji u všech tarifů.


Proč chtít IPv6 internet

IPV4 vs IPV6

IPv4 adresa.

Pevná veřejná IPv4 adresa je přidělována na základě žádosti a je zpoplatněna dle aktuálního ceníku. Veřejná IPv4 adresa má své výhody, ale také mnohé nevýhody. Doporučujeme vaše potřeby konzultovat s naší technickou podporou, která vám pomůže vybrat si to nejvýhodnější řešení.
IPv4 adresu podporují všechny BNET přípojky a internetové tarify.


Jak získat IPv4 adresu

WiFi router.

Pro stabilní připojení s velkým dosahem doporučujeme WiFi ac, WiFi 5 a WiFi 6 značky Mikrotik.Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Pokud nemáte svou Internetovou přípojku, můžete si ji u nás koupit nebo půjčit. Záleží pouze na vás, které variantě dáte přednost. Pokud máte svou přípojku (modem), např. od předchozího poskytovatele, stačí nás kontaktovat a domluvit si její aktivaci.

 1. Nákup přípojky

  Nákupem získáte novou internetovou přípojku do svého osobního vlastnictví. Ke každému nákupu vám přidáme i skvělý bonus, až 12 měsíců slevu na tarif. Přesnou kalkulaci ceny přípojky vám sdělí technik při posouzení přímo u vás doma nebo ve firmě. Materiál, který si v rámci zřízení přípojky platíte se stává vaším majetkem.

  Nákup s bonusem


 2. Pronájem přípojky

  Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme. Získáte ji tak bez velkých jednorázových výdajů a nemusíte se o ni starat. Cena výpůjčky je jen 60,- Kč měsíčně. Za tuto částku dostane internetovou přípojku včetně dalšího kompletního servisu. Nemusíte se starat o opravy, servis, výměny atd., vše zařídíme za vás a vše máte v ceně.

  Výhodný pronájem

Vždy se snažíme vyřídit vaší objednávku co nejrychleji. Běžné vyřízení se pohybuje do 5 pracovních dnů. Termín vám vždy sdělíme předem.

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu

Pomocí naší chytré kalkulačky rychlosti a tarifu, si snadno a rychle spočítáte jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí jaký internetový tarif si zvolit. Svou volbu můžete v budoucnu kdykoli změnit a vybrat si vyšší nebo i nižší tarif, dle vašich potřeb.

Změna tarifu je v síti BNET internet vždy zdarma, neplatíte žádné poplatky.

Nabízíme několik variant nového internetového připojení. Vždy ale doporučujeme využít bezplatnou konzultaci s naším technikem. Zdarma vás navštívíme a projdeme s vámi vaše potřeby a doporučíme to nejvýhodnější řešení a tarif.


Mám zájem o návštěvu technika

 

 1. Nemusíte platit nic, pokud máte svou přípojku, například od minulého poskytovatele, stačí jen provést aktivaci služeb
 2. Nákup s výhodami a bonusem, získáte slevu na tarif na 6-12 měsíců dle vašeho výběru
 3. Pronájem přípojky, jen za 95 Kč a nemusíte se o ni starat, servis vám zajistíme vždy zdarma


Jak získat nové připojení

Pokud máte internetovou přípojku (modem), která podporuje nové rychlejší internové tarify, lze přejít na vyšší rychlost pouze změnou technické specifikace tarifu ve vaší smlouvě. Zda vaše stávající internetová přípojka nové tarify a rychlosti podporuje, vám rádi sdělíme v našem zákaznickém centru.

NE! Abychom mohli garantovat kvalitu a stabilitu služeb k vaší spokojenosti je nutné, aby zřízení a aktivaci přípojky provedl výhradně náš technik a bylo použito zařízení, které je schváleno pro provoz v naší síti.

Pokud máte jakýkoli WiFi modem nebo internetovou přípojku od svého předchozího poskytovatele, můžete je využít pouze za předpokladu, že toto zařízení bude funkční a bude splňovat podmínky pro připojení v síti BNET. Zda je toto vaše vybavení vhodné či nikoli, se dozvíte od našeho technika předem.


Mám zájem o návštěvu technika

ANO, ale nedoporučujeme vám to. Jelikož každá takováto instalace může vyžadovat změnu nastavení internetové přípojky, je vhodné, abyste tuto instalaci svěřili do rukou našich zkušených techniků. Jen tak si zajistíte správné nastavení vašeho routeru a bezchybnou funkci všech našich služeb.

Na veškeré námi dodané vybavení vám poskytujeme zákonnou záruku, kterou lze uplatnit za předpokladu, že zařízení není poškozeno a jedná se o výrobní vadu, která nemohla být odhalena při prodeji. V rámci této standardní záruky máme ze zákona jako prodejce 30 dní na její vyřešení. Jelikož, ale jakákoli prodleva (max. 30dnů) při řešení reklamace by pro zákazníka znamenala nedostupnost internetových služeb, nabízíme všem našim zákaznímům výhodnou službu, která rozšiřuje tuto zákonnou záruku a vše velmi zjednodušuje.

 1. Pokud se jedná o zákonnou záruku, je servis řešen v rámci standardní opravy nebo výměny. Zákazník neplatí za opravu či výměnu poškozeného výrobku. Samotná výměna může být spojená s delší čekací lhůtou na opravu, případně s nutností demontáže a následné montáže zařízení (internetové přípojky, modemu), dopravy a dalších navazujících činností, na které se již záruka nevztahuje.
 2. Pokud má zákazník sjednanou službu "Kompletní pojištění" vše je řešeno bez čekání, zcela zdarma.

Služba "Kompletní pojištění" řeší a minimalizuje vaše starosti v případě poruchy, šetří váš čas a i finanční prostředky. Pokud máte u nás tuto službu sjednanou, bude vám provedena oprava zcela bezplatně i po zákonné záruční době. V rámci kompletního pojištění máte kryty i náklady na práci a dopravu technika k vám.

V rámci naší nabídky internetu a připojení si můžete vybrat nejlevnější tarif, na který můžete získat další slevy, např:

Další akční nabídky a slevy můžete najít na stránce aktuality, kde najdete i další užitečné informace. Naše nejlevnější tarify jsou dostupné v celé síti BNET Internet.

Pokud máte zájem o nejrychlejší internetový tarif a z našeho ceníku si nevyberete, můžeme vám připravit nabídku na míru. Vyplňte individuální poptávku, kde uveďte nejrychlejší tarif, o který máte zájem. Následně vám připravíme nabídku na nejrychlejší internetové přípojení s nejrychlejším tarifem, který vám na vaši adrese můžeme nabídnou. 

Ano, můžete. Pro ukončení vaší stávající smlouvy a přechod do sítě BNET vám stačí znát pouze OKU kódOd 1.7.2022 OKU kód musí být uveden i ve vaší smlouvě. S poskytovatelem, kterého chcete opustit nic dalšího neřešíte. Nemusíte mu nic psát, oznamovat, podepisovat ani vysvětlovat. Novela zákona o elektronických komunikacích (§ 34a) ruší také jakoukoli výpovědní dobu, která tak neplatí i pokud je uvedena ve vaší starší smlouvě. Převod internetu k nám je rychly, snadný a veškeré náležitosti převodu zařídíme za vás my.


Výhody sítě BNET