Připojení k internetu

Neomezený tarif - Premium MAXI

Premium internet
Rychlost 150 Mb/s

Neomezený tarif PREMIUM MAXI vyhoví vysokému osobnímu i pracovnímu nasazení. Je rychlý a zvládne vše plynule a bez čekání. Online video streaming, hry, grafika, home office, sledování TV i náročné firemní aktivity. Připojí celou rodinu a všechna zařízení najednou. Tarif je vhodný pro velké domácnosti s větším počtem aktivních zařízení nebo větší firmy.


Mám zájem o tarif Premium MAXI

Internet Premium MAXI
PremiumMAXI
150Mb/s
Odesílání 50Mb/s
590 590 /měs.
Jak získat internetové připojení
5G, 60G, optika… více ZDE

S tarifem Premium MAXI získáte

Neomezená data, vždy online

Žádné limity a omezení. Jedno spolehlivé internetové připojení s tarifem Premium MAXI pro celou vaší domácnost nebo firmu, vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace zajišťuje špičkový firewall a rychlost 150 Mb/s zlepšuje zabezpečení ochranou Whalebone Peacemaker a Turris. S námi jste v maximálním bezpečí.

Vždy dostupný servis a podporu

Pomůžeme vám kdykoli. Je jedno, zda je víkend nebo svátek, naše zákaznická podpora je pro vás vždy online. Poradíme vzdáleně nebo vás navštíví přímo náš technik.

Vlastní jedinečný blok IPv6 adres

IPv6 internet má vždy prioritu nad starší komunikaci přes IPv4. Zvyšuje rychlost internetového připojení a vašeho tarifu. Garantuje plný přístup k veškerému internetovému obsahu.

Na rychlosti záleží 
Premium.

Moderní a rychlé internetové technologie, kombinují více pásem (10GHz, 17GHz, 24GHz, 60GHz, 70GHz) pro dosažení maximální rychlosti a spolehlivosti. Snadná instalace a špičkové parametry. Vytvořte si vlastní giga síť, bez omezení a buďte si jistí, že máte vždy tu nejvyšší možnou rychlost, která vám ušetří čas a přinese ty nejlepší zážitky. Premiové tarify garantují nejvyšší rychlosti a nejnižší odezvy (vhodné pro hráče a náročné aplikace).

Prémiové internetové připojení

Mám zájem o tarif
Premium MAXI 150 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Doporučujeme využít interaktivní kalkulačku tarifu. Pomůže vám s výběrem vhodného tarifu a rychlosti. Pomocí chytré kalkulačky rychlosti, si snadno a rychle spočítáte, jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Správná volba tarifu je velmi důležitá pro vaši spokojenost!

Ano, rychlost tarifu si můžete kdykoli zvýšit i snížit. Za změnu nic neplatíte.

Ano, pokud měníte tarif v rámci aktuálního platného ceníku, slevy vám vždy zůstanou. Pokud máte strší tarif a starší druh slev a benefitů, vždy se raději předem informujte.

Přesné specifikace rychlosti tarifu najdete vždy u každého tarifu, stačí když myší najedete na rychlost a zobrazí se doplňující informace o maximální a garantované rychlosti pro danný tarif.
Rychlost tarifu

Jen správně nastavený WiFi router a PC nebo Notebook bude poskytovat tu nejrychlejší odezvu a využije rychlost tarifu na maximum. Pro správné nastavení PC (operačního systému) si zkontrolujte, nastavení IP adres pro DNS servery (10.0.0.1 a 10.0.0.10). Služba DNS je klíčová pro rychlý internet. Dále mrkněte, zda máte správný WiFi router a zda ho máte správně umístěný. Nakonec si proveďte kontrolu rychlosti tarifu.