WiFi AP

Gigabit WiFi router, MikroTik

SÍLA a RYCHLOST 
Nejlepší WiFi pokrytí!

Všechny naše WiFi routery mají podporu nového internetového protokolu IPv6, který vám zajistí maximální dostupnost všech internetových stránek. V ceně získáte vyladěný firewall a konfiguraci, pro vaše bezpečné připojení a chranu před internetovými hrozbami.

BNET WiFi router, získejte skvělé síťové řešení:

  • profi firewall pro ochranu domácí i firemní sítě
  • podpora nového IPv6 internetu
  • online filtr hrozeb a nebezpečného obsahu
  • dynamická blokace nebezpečného provozu, Sentinel View.
  • rychlá odezva DNS, rychlé načítání www stránek
  • online diagnostika, podpora při potížích s WiFi připojením
  • vzdálená konfigurace a servis WiFi routeru
  • automatická aktualizace firmware, ochrana routeru proti napadení

 

Silný signál a rychlý internet získáte 
s WiFi routery MIKROTIK.

Toužíte po stabilním a rychlém domácím WiFi? Výběr routeru není snadný, ale pokud se budete řídit základními pravidly a seznámíte s tím, jak se šíří WiFi signálkam nejlépe umístit WiFi router, bude rozhodování snadnější. Každý router je nutné správně nastavit a přizpůsobit pro dané umístění. Jen tak docílíte nejlepších výsledků a budete spokojeni s rychlostí a dostupností WiFi signálu.

Abyste měli vždy silný WiFi signál a byl dostupný v místech, kde ho potřebujete, svěřte se do rukou odborníků, kteří poradí s výběrem, doporučí správný typ routeru a provedou odbornou instalaci. Pokud se chystáte kupovat WiFi router, mrkněte také na náš článek "Jak vybrat WiFi router".

 

Nabídka doporučených WiFi routeru.

Skvělá cena a snadné řešení do vašeho domu, bytu, kanceláře i firmy. Stabilní a spolehlivé WiFi připojení vám zajistí Mikrotik.Fotografie produktu Klasik
1 750
Na zdi i na poličce, decentní kompaktní WiFi router s podporou 5G WiFi. Malé rozměry a vysoký výkon uspokojí i náročnější uživatele.
Fotografie produktu Klasik +
2 350
Špičkový WiFi router 6. generace, ve vysoce kompaktním provedení. Podporuje všechny WiFi standardy a disponuje obrovským výkonem.
Fotografie produktu Dosah
2 460
Vetší WiFi síla i větší velikost. Duální antény poskytují spolehlivé připojení i v členitějším interiéru. WiFi signál takřka v každé koutě vaší domácnosti.
Fotografie produktu Dosah +
3 110
Nejvýkonnější AX WiFi router 6. generace s nejsilnějším WiFi pokrytím a úžasou rychlostí. Pokud chce nejlepší WiFi s maxi dosahem, tak jste ho právě našli.
Fotografie produktu Mini AX
1 250
Příjemná cena, kompaktní rozměry a silná WiFi 6 generace, prostě skvělý výkon v malé krabičce. Nejnovější čip WiFi AX spolehlivě připojí i více zařízení.
Fotografie produktu Design
1 960
Nenápadný univerzální WiFi router v černém nebo bílém provedení. Vhodný i do venkovního prostředí například na terasu nebo zahradu.
Fotografie produktu EXpert AX
2 790
Maximalizujte dosah své domácí WiFi. Tichá WiFi síla ve stropním provedení. Vysoký výkon a dosah WiFi signálu je zárukou dostupného internetu.
Fotografie produktu Extrem
5 990
Extremní výkon, maximální portová výbava, extra silná WiFi, podpora optické sítě, prostě TOP WiFi řešení pro každou situaci.

WiFi router MikroTik = Kvalitní GigaBit internet.

MikroTik Router OS