Pojištění, servis zdarma a přednostně

Pokazilo se vám někdy něco v tu nejnevhodnější chvíli? Pokud ano, tak jistě víte, že tímto starosti teprve začínají. Zvláště pak u elektroniky je tato situace nepříjemná. Nejen, že si musíte zajistit opravu svého nefunkčního zařízení, ale většinou přicházíte i o užitek či službu, na kterou jste byli zvyklí a kterou vám toto zařízení poskytuje.

 

Jen za 35 Kč měsíčně.

Získáte službu KOMPLETNÍ POJIŠTĚNÍ, která výrazně rozšíří základní záruku a která vám pomůže vyřešit všechny případné starosti. Nenechte se rušit a omezovat, servis a opravy vám vždy zajistíme přednostně a hlavně zdarma. Výrazně se tak sníží vaše neočekávané finanční výdaje v případě, že se něco pokazí. 

Vaše pohodlí je naše priorita.

Užívejte si rychlý internet a starosti přenechte nám. Aktuálně tuto naší službu využívá většina našich zákazníků.


Chci službu - Komletní pojištění


Přednostní servis
Záruka je poskytnuta vždy v plné výši, BEZ SPOLUÚČASTI ZÁKAZNÍKA, formou opravy nebo výměny poškozeného zařízení.

Záruku lze uplatnit na vady způsobené přepětím v elektrické síti (je to nejčastější příčina poruch, především vlivem bouřek nebo výpadků v elektrické rozvodné síti, přetížením atd.) dále pak na poškození klimatickými vlivy, sníh, led, vítr, voda, úder blesku atd.

 

Kompletní pojištění zahrnuje:


Servis přípojky

Možnost kdykoli si nechat vyměnit svou starší internetovou přípojku za novou, formou výpůjčky a získat tak rychlejší a levnější služby, cena vypůjčky se řídí standardním ceníkem.

  • Neomezenou záruku na základní materiál internetové přípojky
  • Neomezenou záruku na veškeré příslušenství internetové přípojky
  • Přednostní servisní zásah při nahlášení poruchy
  • Bezplatný výjezd servisního technika k nahlášené poruše
  • Bezplatnou diagnostiku poruchy
  • Bezplatné odstranění závady formou opravy

* pojištění se vztahuje pouze na materiál a výrobky dodané firmou BNET Internet, které primárně zajišťují přístup ke službě internet
* službu pojištění lze uplatnit v případě, kdy je předmětem servisního zásahu vada či porucha zařízení prokazatelně nezpůsobená klientem
* aktuální cena služby (Kompletní pojištění) je pro domácnosti 35,- Kč a fyzické podnikající osoby 60,- Kč s DPH