Internetové připojení levně a rychle

Pronájem přípojky 
v síti BNET.

Chcete nové internetové připojení, ale nechcete utrácet velké částky? Pak jste tady správně. Internetovou přípojku vám pujčíme a zdarma nainstalujeme. Servis máte u nás zdarma. Vše zajistíme rychle a bez starostí.


Chci si půjčit novou přípojku

Poptávka připojení

 

Nejlevnější 
internetové připojení.

Cena měsíčně:


  • 60 Kč internetová přípojka nebo modem 
  • 35 Kč kompletní pojištění

Internetovou přípojku vám zdarma nainstalujeme a nastavíme, aktivujeme domácí WiFi a připojíme všechny vaše mobily, tablety, televize a počítače. Dále platíte jen částku 95,- Kč měsíčně, ve které je zahrnuto pojištění. Pojištění kryje servis a případné budoucí opravy. Uvedená cena platí pro domácnosti. Firemní přípojky vám rádi naceníme na míru.

V ceně instalace není: výjezd technika, UTP kabeláž, výložník, případně další drobné příslušenství je individuální a bude účtováno jen v případě nutnosti a dle skutečné spotřeby. 

 

Objevte další výhody!

 

Sleva 50 Kč

EXTRA sleva -50 Kč na všechny tarify.


  • Aktivace slevy:  700 Kč

Za jednorázovou platbu 700 Kč získáte dlouhodobě výhodnou a stálou slevu napořád, která vám zůstane i případě, že se rozhodnete tarif změnit. EXTRA slevu můžete využít ihned při podpisu smlouvy, nebo kdykoli později.

Vyberte si TARIF, který vám nejvíce vyhovuje a k němu aktivaci slevy. Je to snadné a bez závazků.

 

Poptávka připojení

K rychlému internetu patří silný WiFi router.


Pro stabilní připojení s velkým dosahem doporučujeme WiFi ac, WiFi 5 a WiFi 6 značky Mikrotik.

 

 

Další varianty, jak snadno získat 
internetové připojení.

Aktivace

Přechod

Máte vlastní internetovou přípojku/router a nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem? chcete lepší cenu? rychlejší tarif? Připojte se k síti BNET.
Pronájem

Pronájem

Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme a navíc zajistíme servis zdarma. Žádné velké výdaje, starosti ani složité smlouvy. S námi to jde snadno a rychle.
Nákup

Nákup

Nová přípojka a WiFi router vám poskytne vyšší kvalitu, spolehlivost a hlavně vyšší rychlost. V ceně získáte i skvělý bonus, až roční slevu na jakýkoli tarif z ceníku.
Komplet

Komplet

Ideální spojení výhod, vše máte v jednom balíčku. Nová přípojka, WiFi router, TV, instalaci a slevu na tarif. Zaplatíte jednou a celý rok se nemusíte o nic starat.