Připojení k internetu

Jak změnit operátora a ušetřit

Přejděte k síti BNET 
a získejte tarif na míru.

Chcete ušetřit? Chcete levnější internet? Chcete stabilní připojení? Chcete internet bez poruch a výpadků? Změňte operátora, jde to rychle a snadno! Ukončení a převod služeb k nám zařídíme rychle a za vás. Nabízíme nejsilnější připojení a nejnižší ceny tarifů.

Předem vám připravíme nabídku na míru a pomůžeme vybrat ideální tarif pro rodinu i podnikání. Naše nabídka vám pomůže rozhodnout se a vybrat si ty nejlepší služby, Internet, IPTV. Garantujeme kvailtu a skvělou zákaznickou péči, vaše spokojenost je náš cíl.

Ověření: 

Proč BNET Internet?

S naším připojením se můžete bavit, učit, pracovat i relaxovat. Spojíme vás se světem internetu a nabídneme ty nejlepší služby.
Vaše požadavky řešíme vždy rychle s maximálním nasazením. Vsaďte na náš zkušený tým a získejte:

Exklusivní nabídka

RE  START aktuální limitovaná nabídka tarifu


NEVÁHEJTE ušetřit, připojte se k síti BNET a získejte nejlevnější TARIFY.

 

S námi získáte výhody, které stojí za to.

Ověřte si kolik ušetříte, spojte všechny služby do jednoho BNET balíčku a získejte maximální výhody.

 Žádné závazky a poplatky
Naše smlouvy jsou jednoduché a přehledné. Tarif si můžete kdykoli zdarma změnit, vše je bez závazků a poplatků. Změny vyřešíte rychle a bez starostí.
Nejlevnější tarif
Cenu internetového připojení a cenu tarifu si můžete určit sami a navíc získáte další skvělé slevy a bonusy. Čím více internetu, tím více výhod.
Sledování TV
122 TV programů (69 v HD) jen za 165 Kč měsíčně. Výběr z dalších balíčků až 200+ TV stanic. Máme TV pořady pro dospělé i děti. Zkuste BNET TV zdarma.
Jistota a spokojenost
Pečujeme o 4214 zákazníků, a zajišťujeme 8094 služeb. Důvěra našich zákazníků a jejich recenze reprezentují naši kvalitu. Připojte se k síti BNET a poznáte rozdíl.
Garance a servis
Víme, že občas se něco pokazí, a proto garantujeme zákazníkum nejen kvalitu a spolehlivost, ale také rychlý servis zdarma.
Stabilní a spolehlivá síť
Okres Opava a Bruntál, naše služby poskytujeme v 93 obcích a městech. Přes 1100 vysílačů zajištuje vaše pohodlí.
Bezpečný internet
Bezpečnost vaší komunikace je důležitá, a proto je každé připojení zabezpečeno špičkovým on-line bezpečnostním auditem Whalebone AI.
WIFI router
Jen kvalitní, silný a správně umístěný WiFi router s velkým dosahem, vám poskytne rychlé a stabilní připojení v celém domě.

Jak získat tu nejlepší nabídku na míru?

Jak postupovat při změně poskytovatele.

 

 1. Vyžádejte si u vašeho poskytovatele ověřovací kód (OKU). Je uveden ve smlouvě, případně vám ho sdělí na infolince.
 2. Prostřednictvím našeho formuláře níže nám zašlete žádost o změnu poskytovatele.
 3. V žádosti uveďte OKU kód, vaší kompletní adresu a název vašeho stávajícího poskytovatele.
 4. Vypracujeme vám nabídku a vašeho původního poskytovatele informujeme o termínu přepojení služeb.
 5. Navštíví vás náš technik a provede přepojení služby a nové nastavení dle nabídky.
 6. Nakonec informujeme vašeho původního poskytovatele, že služba byla převedena.
 7. Tímto automaticky končí vaše původní smlouva a vy dál nic řešit nemusíte.
Změna poskytovatele internetu

 

Pro přechod do sítě BNET vám stačí znát pouze OKU kód. Od 1.7.2022 všichni operátoři musí tento OKU kód uvádět ve smlouvě. Pokud máte starší smlouvu, OKU kód najdete v zákaznické zoně, nebo vám ho operátor musí na vyžádání sdělit.

U operátora, kterého chcete opustit, již nic dalšího neřešíte. Nemusíte podávat výpověď, nic oznamovat, podepisovat ani vysvětlovat. Novela zákona o elektronických komunikacích (§ 34a) ruší také jakoukoli výpovědní dobu, která tak neplatí i pokud je uvedena ve vaší starší smlouvě.

Nově pak § 63b ods.11 zajištuje, že vaše závazky na služby u stávajícího poskytovatele použitím výpovědi dle § 34a zanikají a povinností původního operátora je vyúčtovat vám jakékoli přeplatky ke dni ukončení služby. V případě sporu o vyúčtování se můžete obrátit na ČTU a využít § 129 nebo NOZ § 2991 ods.1 a 2.

Pokud má váš stávající poskytovatel ve smlouvě nebo všeobecných podmínkách uvedena ujednání, která jakkoli komplikují či předem odrazují od změny poskytovatele, nejsou tato ujednání platná viz. § 63b ods.12, tudíž je nemusíte respektovat!

Nenechte se odradit a získejte lepší služby!

Změna dodavatele internetu je rychlá, snadná, převod zařídíme za vás, zdarma bez jakýchkoli poplatků.

Přenositelnost služby INTERNET dle ČTÚ: https://www.ctu.cz/prenositelnost-internetu

 

V naši síti budete vždy ONLINE

Mrkněte na RECENZE našich zákazníků.

Mám zájem o nabídku?

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.


Převod zařídíme za vás.


 • Formulářem nám odešlete nezávaznou poptávku
 • Obratem vám zašleme základní nabídku
 • V předstihu vám zrealizujeme internetové připojení
 • Zařídíme ukončení vaší smlouvy se stávajícím operátorem
 • První měsíc máte u nás zdarma na vyzkoušení

 

Mohlo by vás zajímat.


Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Převod internetu trvá maximálně 1 den. Jakmile nám poskytnete OKU kód k vaší službě, lze provést převod okamžitě. Před převodem je nutné provést kontrolu vaší přípojky/modemu a nové nastavení dle tarifu, který si u nás vyberete.

Ano je to možné. Pokud využíváte internetovou televizi Sledování TV, je převod velmi snadný. Pokud máte jinou IPTV službu, provedeme změnu na službu Sledování TV, kde si k základnímu balíčku můžete vybrat i další extra programové balíčky nebo programy navíc.

Pokud máte svou internetovou přípojku nebo modem, který je kompatibilní s naší síti, nemusíte nic měnit. Náš technik vás před aktivací služby zdarma navštíví, zkontroluje vaše zařízení a doporučí to nejvhodnější řešení.

Ano v ramci připojení nabízíme kompletní servis. Samozřejmě, rádi vám pomůžeme a poradíme jak nejlépe umístit a nastavit váš WiFi router, aby poskytoval maximální rychlost a to nejlepší pokrytí. Pomůžeme taky s nastavením telefonů, tabletů, tiskáren i počítačů.

Kdykoli nás můžete kontaktovat se žádostí o kontrolu přípojky nebo podporu. Naše zákaznické centrum i naši technici jsou vám plně k dispozici a připraveni vám pomoci s vaší domácí WiFi sítí nebo nastavením vašich zařízení.

Kontaktovat nás můžete osobně, telefonicky, pomocí formulářů na internetových stránkách nebo prostřednictvím SMS chatu. Tecnickou podporu zajišťujeme nonstop včetně víkendů a svátků.