Aktivace připojení a přechod do sítě BNET

Aktivace přípojky 
v síti BNET.

Máte svou internetovou přípojku/modem a nejste spokojeni se svým stávajícím poskytovatelem? chcete lepší cenu? rychlejší tarif? Připojte se k síti BNET. Ukončení stávající smlouvy a rychlý převod služby zajistíme za vás. Je to snadné.


Chci lepší internet

Poptávka připojení

 

Nová aktivace 
rychle, jednoduše a levně.

 

Cena aktivace:


  • 150 Kč, kontrola nastavení a aktivace

Neplatíte nic navíc. V ceně je výjezd technika, který provede kontrolu vaší přípojky, modemu, WiFi routeru. Zajistí správné nastavení vaší sítě tak, aby se všechna vaše zařízení vždy rychle a bezchybně připojila k internetu.

Dále si vyberte jen TARIF, který vám nejvíce vyhovuje. Základní tarify jsou uvedeny zde níže, nebo si vyberte z kompletního ceníku.

 

RE START

Připojte se k síti BNET Internet a získejte exkluzivní a EXTRA výhodný TARIF.
Nabídka je limitovaná neváhejte ušetřit!

20Mb/s
Odesílání 5Mb/s
95 145 /měs.

Limitovaná nabídka
Nejlevnější tarif
Ideal 5G
30Mb/s
Odesílání 10Mb/s
240 290 /měs.
Pohoda 5G
40Mb/s
Odesílání 10Mb/s
370 390 /měs.
Maxi 5G
50Mb/s
Odesílání 10Mb/s
440 490 /měs.

Tarif RESTART lze aktivovat na prvních 12 měsíců připojení. Může ho využít zákazník, který již má svou internetovou přípojku a přejde od jiného poskytovatele. Tarif lze kdykoli změnit na jakýkoli vyšší. Změna je zdarma, žádné poplatky ani závazky.

 

 

Objevte další výhody!

 

Sleva 50 Kč

EXTRA sleva -50 Kč na všechny tarify.


  • Aktivace slevy:  700 Kč

Za jednorázovou platbu 700 Kč získáte dlouhodobě výhodnou a stálou slevu napořád, která vám zůstane i případě, že se rozhodnete tarif změnit. EXTRA slevu můžete využít ihned při podpisu smlouvy, nebo kdykoli později.

Mikrotik WiFi6

K rychlému internetu patří silný WiFi router.


Pro stabilní připojení s velkým dosahem doporučujeme routery Mikrotik - WiFi ac/ax, WiFi 5, WiFi 6

 

 

Jak snadno získat připojení k internetu.

Aktivace

Snadný PŘECHOD

Máte vlastní internetovou přípojku/router a nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem? chcete lepší cenu? rychlejší tarif? Připojte se k síti BNET.
Pronájem

Výhodný PRONÁJEM

Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme a navíc zajistíme servis zdarma. Žádné velké výdaje, starosti ani složité smlouvy. S námi to jde snadno a rychle.
Nákup

Nákup s BONUSEM

Nová přípojka, WiFi router nebo modem vám poskytne vyšší kvalitu, spolehlivost i rychlost. V ceně získáte skvělý bonus, až roční slevu na jakýkoli tarif z ceníku.
Komplet

Komplet BALÍČEK

Ideální spojení výhod, vše máte v jednom balíčku. Nová přípojka, WiFi router, TV, instalaci a slevu na tarif. Zaplatíte jednou a celý rok se nemusíte o nic starat.