Aktuality a novinky na síti BNET

Akční nabídky, tipy a novinky v naší síti

Pro každého máme něco 
BNET výhody.


Důležitá oznámení, rady, články, doporučení, aktuality, akční nabídky a extra bonusy, vše přehledně na jednom místě. Aby vám nic neuniklo pravidelně sledujte naše aktuální tipy a získejte maximální výhody, které stojí za to. Najdete zde také další důležité informace, které vám pomohou co nejlépe využít naše internetové připojení a služby v naší síti.

Co se děje v BNET Internet


Novinky

14.6.2024

Získejte 14 sportovních TV stanic ZDARMA

Získejte ZDARMA 14 úžasných sportovních TV stanic, které vám nabídnou letní sportovní klání a soutěže, s naší BNET TV už vám nikdy neunikne žádné mistrovství, turnaj, zápas nebo hra. Neváhejte nabídka je omezená.

2.4.2024

Warner TV, nově v BNET TV

Nová stanice Warner TV vám nabídne širokou nabídku filmů a seriálů z produkce studia Warner Bros. Denně vás čeká 24h zábavy s českým dabingem.

1.11.2023

ANKETA - Jak nás hodnotí zákazníci.

Anketa spokojenosti zákazníků sítě BNET. Svými hlasy nám i ostatním řeknete, čeho si na našich službách nejvíce ceníte a co můžeme ještě zlepšit.

1.6.2023

Řadíme na vyšší rychlost 10Gbps

Stále modernizujeme a zrychlujeme naši síť. Do všech obcí postupně zavádíme optické linky a vysokokapacitní spoje, které našim zákazníkům umožní využívat ultra rychlý internet. Vysoká dostupnost a kapacita zajišťuje maximální spolehlivost internetového připojení a služeb.

26.8.2022

Získejte úsporný tarif a ušetřete

Mějte své výdaje pod kontrolou. Pro nové i naše stávající zákazníky máme připraveny výhodné tarify a slevy, které vám pomohou snížit vaše výdaje za internetové připojení. S námi je to levnější!

21.8.2022

Nezapomeňte na EXTRA výhody

I pro vás máme EXTRA slevu. Stále pro vás připravujeme nové výhody a jsme vždy připraveni vám nabídnout ty nejrychlejší tarify za nejlevnější ceny. Naše slevy lze sčítat a snížit tak cenu na minimum!

Blog

26.4.2024

Bezpečný internet a ochrana před hrozbami

Chraňte svůj telefon, počítač i všechna další chytrá zařízení před podvodnými a zavirovanými stránkami. Aktivujte si komplexní řešení internetové bezpečnosti. Nemusíte nikam nic instalovat. Jde to snadno, rychle a je to ZDARMA!

31.12.2021

Čím víc antén tím více WiFi nebo Adidas?...

Jak si správně vybrat WiFi router? Je mnoho pravd a teorií, jak správně vybrat ten nejlepší, nejrychlejší, nejlevnější, nejsilnější.... A proč, některé WiFi routery nemají žádnou anténu? Záleží více na velikosti antény, nebo počtu antén, nebo úplně něčem jiném? V čem je vlastně rozdíl?

30.11.2021

Jak vybrat správný internetový tarif

Nově jsme pro vás připravili speciální kalkulačku internetových tarifů. Pokud si nejste jisti, jaký tarif si u nás vybrat, zkuste doporučení naší kalkulačky.