Akční nabídky, tipy a novinky v naší síti

Pro každého máme něco 
BNET výhody.


Důležitá oznámení, rady, články, doporučení, aktuality, akční nabídky a extra bonusy, vše přehledně na jednom místě. Aby vám nic neuniklo pravidelně sledujte naše aktuální tipy a získejte maximální výhody, které stojí za to. Najdete zde také další důležité informace, které vám pomohou co nejlépe využít naše internetové připojení a služby v naší síti.

Co se děje v BNET Internet


Novinky

1.9.2022

Internet do konce roku zdarma

Je to tady! Objednejte si u nás internetové připojení a získejte jakýkoli tarif zdarma do konce roku. Jen u BNET a jen v září. Neváhejte, je čas na změnu.

26.8.2022

Získejte úsporný tarif a ušetřete

Mějte své výdaje pod kontrolou. Pro nové i naše stávající zákazníky máme připraveny výhodné tarify a slevy, které vám pomohou snížit vaše výdaje za internetové připojení. S námi je to levnější!

21.8.2022

Nezapomeňte na EXTRA výhody

I pro vás máme EXTRA slevu. Stále pro vás připravujeme nové výhody a jsme vždy připraveni vám nabídnout ty nejrychlejší tarify za nejlevnější ceny. Naše slevy lze sčítat a snížit tak cenu na minimum!

26.5.2022

TV Prima podmínky sledování reklamy

Prima si za možnost přeskočení TV reklamy bude od 1.6.2022 účtovat 69 Kč měsíčně.

8.3.2022

HBO MAX nyní také v BNET TV

HBO MAX je tady! Tak neváhejte a zapněte tu největší a zábavu a sledujte ty největší filmové pecky, seriály a show. Dostupné na SmartTV, mobilu, tabletu i PC.

Blog

31.12.2021

Čím víc antén tím více WiFi nebo Adidas?...

Jak si správně vybrat WiFi router? Je mnoho pravd a teorií, jak správně vybrat ten nejlepší, nejrychlejší, nejlevnější, nejsilnější.... A proč, některé WiFi routery nemají žádnou anténu? Záleží více na velikosti antény, nebo počtu antén, nebo úplně něčem jiném? V čem je vlastně rozdíl?

30.11.2021

Jak si vybrat správný internetový tarif

Nově jsme pro vás připravili speciální kalkulačku internetových tarifů. Pokud si nejste jisti, jaký tarif si u nás vybrat, zkuste doporučení naší kalkulačky.