Akční nabídky, tipy a novinky v naší síti

Pro každého máme něco 
BNET výhody.


Důležitá oznámení, rady, články, doporučení, aktuality, akční nabídky a extra bonusy, vše přehledně na jednom místě. Aby vám nic neuniklo pravidelně sledujte naše aktuální tipy a získejte maximální výhody, které stojí za to. Najdete zde také další důležité informace, které vám pomohou co nejlépe využít naše internetové připojení a služby v naší síti.

Co se děje v BNET Internet


Novinky

1.6.2023

Řadíme na vyšší rychlost 10Gbps

Stále modernizujeme a zrychlujeme naši síť. Do všech obcí postupně zavádíme optické linky a vysokokapacitní spoje, které našim zákazníkům umožní využívat ultra rychlý internet. Vysoká dostupnost a kapacita zajišťuje maximální spolehlivost internetového připojení a služeb.

23.12.2022

Vánoční soutěž s BNET TV, výsledky losování

Je to tady. Naše soutěž motivovala přes 130 našich zákazníků, aby přes Vánoce vyzkoušeli naši skvělou internetovou TV a ZDARMA si vychutnali až 125 TV programů plných filmů, seriálů a pohádek. Oni i další naši FB fanoušci, kteří formou komentáře dali ostatním své doporučení, se tak mohli zúčastnit losování o krásné dárky. Soutěž je u konce, losování proběhlo a výhercům posíláme velké gratulace.

26.8.2022

Získejte úsporný tarif a ušetřete

Mějte své výdaje pod kontrolou. Pro nové i naše stávající zákazníky máme připraveny výhodné tarify a slevy, které vám pomohou snížit vaše výdaje za internetové připojení. S námi je to levnější!

21.8.2022

Nezapomeňte na EXTRA výhody

I pro vás máme EXTRA slevu. Stále pro vás připravujeme nové výhody a jsme vždy připraveni vám nabídnout ty nejrychlejší tarify za nejlevnější ceny. Naše slevy lze sčítat a snížit tak cenu na minimum!

Blog

31.12.2021

Čím víc antén tím více WiFi nebo Adidas?...

Jak si správně vybrat WiFi router? Je mnoho pravd a teorií, jak správně vybrat ten nejlepší, nejrychlejší, nejlevnější, nejsilnější.... A proč, některé WiFi routery nemají žádnou anténu? Záleží více na velikosti antény, nebo počtu antén, nebo úplně něčem jiném? V čem je vlastně rozdíl?

30.11.2021

Jak vybrat správný internetový tarif

Nově jsme pro vás připravili speciální kalkulačku internetových tarifů. Pokud si nejste jisti, jaký tarif si u nás vybrat, zkuste doporučení naší kalkulačky.