Jak vybrat správný internetový tarif

Nevíte jaký tarif si vybrat? 
Zkuste kalkulačku.

Internetové připojení se stalo důležitou součástí našich životů. Díky internetu se učíme, bavíme se na sociálních sítích, telefonujeme a také sledujeme televizi. Víte, jak jsou jednotlivé činnosti náročné na rachlost? Pomocí naší chytré kalkulačky tarifu, si snadno a rychle sami spočítáte jaký internetový tarif je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí. Pokud by vám vybraný tarif nevyhovoval, můžete si ho v budoucnu kdykoli změnit na vyšší nebo i nižší. Správný tarif je důležitý pro vaší pohodu a spokojenost.

Rychlý WiFi router

 

Doporučení, jak vybrat správný tarif.

30 Mb/s

Základní rychlost, tarif IDEAL 5G stačí na běžné internetové surfování, prohlížení stránek, sociální sítě a videa z YouTube v lepší kvalitě i poslech hudby.

50 Mb/s

Vyšší rychlost, tarit MAXI 5G je vhodný pro surfování a souběžné sledování televize. Zvládne více TV zařízení a současně mobily, počítače i tablety.

100 Mb/s

Vysoká rychlost, tarif Premium PORT uspokojí náročné uživatele. Rychlé stahování a odesílání velkých souborů nebo zobrazení videa využijí hráči i firmy.

150 Mb/s

Super rychlost, tarif Premium MAXI, vyhoví vysokému osobnímu i pracovnímu nasazení. Práce, hry, video, grafika, televize vše najednou a plynule.S námi ušetříte čas i peníze. Každý rok pravidelně naše tarify zrychlujeme a navíc snižujeme jejich cenu. Ceník měníme vždy na konci roku. U nás budete mít vždy k dispozici plnou neomezenou rychlost dle tarifu. Kompletní aktuální ceník tarifů a další informace vám rádi poskytneme v našem zákaznicmém centru v Opavě. Poradíme vám, jak vybrat internet pro vaši domácnost i firmu.