Připojení k internetu

Jak vybrat správný internetový tarif

Nevíte jaký tarif si vybrat? 
Zkuste kalkulačku.

Internetové připojení se stalo důležitou součástí našich životů. Díky internetu se učíme, bavíme se na sociálních sítích, telefonujeme a také sledujeme televizi. Víte, jak jsou jednotlivé činnosti náročné na rachlost? Pomocí naší chytré kalkulačky tarifu, si snadno a rychle sami spočítáte jaký internetový tarif je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí. Pokud by vám vybraný tarif nevyhovoval, můžete si ho v budoucnu kdykoli změnit na vyšší nebo i nižší. Správný tarif je důležitý pro vaší pohodu a spokojenost.

Rychlý WiFi router

 

Doporučení, jak vybrat správný tarif.

30 Mb/s

Základní rychlost, tarif IDEAL 5G stačí na běžné internetové surfování, prohlížení stránek, sociální sítě a videa z YouTube v lepší kvalitě i poslech hudby.

50 Mb/s

Vyšší rychlost, tarit MAXI 5G je vhodný pro surfování a souběžné sledování televize. Zvládne více TV zařízení a současně mobily, počítače i tablety.

100 Mb/s

Vysoká rychlost, tarif Premium PORT uspokojí náročné uživatele. Rychlé stahování a odesílání velkých souborů nebo zobrazení videa využijí hráči i firmy.

150 Mb/s

Super rychlost, tarif Premium MAXI, vyhoví vysokému osobnímu i pracovnímu nasazení. Práce, hry, video, grafika, televize vše najednou a plynule.S námi ušetříte čas i peníze. Každý rok pravidelně naše tarify zrychlujeme a navíc snižujeme jejich cenu. Ceník měníme vždy na konci roku. U nás budete mít vždy k dispozici plnou neomezenou rychlost dle tarifu. Kompletní aktuální ceník tarifů a další informace vám rádi poskytneme v našem zákaznicmém centru v Opavě. Poradíme vám, jak vybrat internet pro vaši domácnost i firmu.