Recenze a hodnocení BNET

ABECEDA s.r.o.

nám dává

Ing. Roman Šťastný

Majitel společnosti

Jsem velmi spokojený se spoluprací s firmou B-Net jako naším internetovým poskytovatelem. Od prvního kontaktu bylo vidět, že se jedná o profesionální a zákazníkovi orientovanou společnost. Pozitivním dojmem bylo rychlé a jednoduché zřízení našeho internetového připojení. Technici přišli včas, byli ochotní a velmi zkušení, což zajistilo rychlou instalaci. Internetové připojení od B-Net bylo od té doby naprosto bezproblémové a stabilní.

Také oceňuji kvalitu zákaznické podpory, kterou nám B-Net poskytuje. Pokud jsme měli nějaký dotaz či potřebovali asistenci, byli vždy rychlí a přátelští. Je to velká úleva vědět, že se můžeme kdykoli spolehnout na efektivní zákaznickou podporu. B-Net poskytuje vynikající služby a přinesl nám zlepšení v každodenním životě a práci. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s touto firmou a síť BNET doporučujeme všem, kteří hledají profesionální internetové připojení.

ABECEDA s.r.o.

Jazykové kurzy pro děti i dospělé v Opavě. 3 denní intenzivní jazykové kurzy. Telefonické a individuální kurzy angličtiny a němčiny, Firemní výuka jazyků. Jazykové tábory pro děti od 7 let. Telefonické kurzy angličtiny a němčiny. Zajišťujeme soudní překlady.

Na spolupráci s BNET Internet
nejvíce oceňujeme:

 

  • Nabízejí spolehlivé a profesionální internetové připojení
  • Internetové připojení je naprosto bezproblémové a stabilní
  • Zřízení našeho internetového připojení bylo jednoduché a rychlé
  • Technici přišli včas, byli ochotní a velmi zkušení
  • Kvalitu zákaznické podpory, která je rychlá a přátelská
  • Služby BNET nám přinesli zlepšení v našem každodenním životě a práci
BNET hodnocení