Připojení k internetu

Internet do konce roku zdarma

V září u nás internet 
do konce roku grátis.

Podpořte své děti a získejte internetové připojení a služby do konce roku zdarma. Pokud k nám přejdete v září, získáte nejen rychlý a stabilní internet, ale také si můžete vybrat jakýkoli tarif z naší nabídky za 0 Kč. Všechny tarify jsou do konce roku zdarma. Ušetřené peníze tak můžete použít na podporu a další vzdělání svých dětí. Žádné limity, závazky ani omezení. S přechodem od jiného poskytovatele vám pomůžeme, vše zařídíme za vás tak, abyste neplatili žádné doplatky, pokuty ani penále. A to se prostě vyplatí!


Chci internet zdarma

Jak ušetřit

 

AKCE platí pouze v září, pro prvních 15 objednávek odeslaných přes tuto stránku!

 

 

Úžásné slevy a výhodné bonusy v síti BNET Internet 
získejte rychlé a výhodné připojení.

 

Aktivace

Přechod

Máte vlastní internetovou přípojku/router a nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem? chcete lepší cenu? rychlejší tarif? Připojte se k síti BNET.
Pronájem

Pronájem

Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme a navíc zajistíme servis zdarma. Žádné velké výdaje, starosti ani složité smlouvy. S námi to jde snadno a rychle.
Nákup

Nákup

Nová přípojka a WiFi router vám poskytne vyšší kvalitu, spolehlivost a hlavně vyšší rychlost. V ceně získáte i skvělý bonus, až roční slevu na jakýkoli tarif z ceníku.
Komplet

Komplet

Ideální spojení výhod, vše máte v jednom balíčku. Nová přípojka, WiFi router, TV, instalaci a slevu na tarif. Zaplatíte jednou a celý rok se nemusíte o nic starat.