Neomezený internet Nový Dvůr

Internet Nový Dvůr

Pořiďtě si kvalitní pevný internet na doma, pro své podnikání i firmu, školu nebo i obec. Vysokorychlostní internet je v místě Nový Dvůr dostupný. Získejte rychlé internetové připojení za tu nejvýhodnější cenu. Připojte se vzduchem nebo kabelem, v síti BNET si vždy užijte spolehlivý a neomezený internet. 


Dostupné tarify v Nový Dvůr

Internet Nový Dvůr
Mapa dostupnosti internetu

Internetová televize Nový Dvůr.

v místě Nový Dvůr je dostupná televize BNET TV. Sledujte až 200 programů na své SmartTV. Internetovou TV (neboli IPTV) si můžete vyzkoušet na 14 dní zdarma, žádné platby ani závazky. V programové nabídce najdete i prémiové balíčky, které vás určitě potěší. Základní TV balíček START získáze jen za 165 Kč, v ceně je zpětné přehrávání i podpora pro 2x SmartTV. Sledování TV můžete využívat i mimo svůj domov na mobilu, tabletu nebo notebooku. Registrace je snadná a rychlá.

Dostupné tarify Nový Dvůr.

Internet vzduchem - Dostupný
5G internet - Na dotaz
Pevný internet - Na dotaz


Uvedené ceny jsou koncové včetně DPH a lze z nich získat další slevy. Vždy se informujte o naší aktuální nabídce a slevách.
Minimální rychlost u všech tarifů je garantována a přesné hodnoty jsou uvedeny pod názvem tarifu.

 • 5G
  internet
 • Pevný
  internet
 • Individuální
  nabídka
Stahování
30 Mb/s 500 Mb/s


Odesílání
30 Mb/s 500 Mb/s

Vyberte si tarif na míru, zvolte si rychlost stahování a odesílání, kterou potřebujete a my vám připravíme individuální cenovou nabídku.

Mám zájem o:

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.4030
připojených
zákazníků
4260
internetových
přípojek
7600
aktivních
služeb

Jak vybrat správnou rychlost internetového připojení?

30 Mb/s

Základní rychlost tarifu IDEAL, bohatě stačí na běžné internetové surfování, prohlížení stránek, videa z YouTube v lepší kvalitě i poslech hudby.

50 Mb/s

Vyšší rychlost tarifu MAXI, je vhodná pro surfování a souběžné sledování televize. Zvládne více TV zařízení a současně mobily, počítače i tablety.

80 Mb/s

Vysoká rychlost tarifu Premium XD, uspokojí náročné uživatele. Rychlé stahování a odesílání velkých souborů nebo zobrazení videa využijí hráči i firmy.

120 Mb/s

Nejvyšší rychlost tarifu Premium ONE, vyhoví vysokému osobnímu i pracovnímu nasazení. Práce, hry, video, grafika, televize vše najednou a plynule.


Cashback.

Získejte zpět až 750 Kč ... je to snadné, zkuste to!
CASHBACK znamená peníze zpět a skutečně je to tak. Opravdu vám vyplatíme peníze! A klidně i několikrát, chcete?
Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Pokud nemáte svou Internetovou přípojku, můžete si ji u nás koupit nebo půjčit. Záleží pouze na vás, které variantě dáte přednost. Pokud máte svou přípojku (modem), např. od předchozího poskytovatele, stačí nás kontaktovat a domluvit si její aktivaci.

 1. Nákup přípojky

  Nákupem získáte novou internetovou přípojku do svého osobního vlastnictví. Ke každému nákupu vám přidáme i skvělý bonus, až 12 měsíců slevu na tarif. Přesnou kalkulaci ceny přípojky vám sdělí technik při posouzení přímo u vás doma nebo ve firmě. Materiál, který si v rámci zřízení přípojky platíte se stává vaším majetkem.

  Nákup s bonusem


 2. Pronájem přípojky

  Internetovou přípojku vám výhodně půjčíme. Získáte ji tak bez velkých jednorázových výdajů a nemusíte se o ni starat. Cena výpůjčky je jen 60,- Kč měsíčně. Za tuto částku dostane internetovou přípojku včetně dalšího kompletního servisu. Nemusíte se starat o opravy, servis, výměny atd., vše zařídíme za vás a vše máte v ceně.

  Výhodný pronájem

Vždy se snažíme vyřídit vaší objednávku co nejrychleji. Běžné vyřízení se pohybuje do 5 pracovních dnů. Termín vám vždy sdělíme předem.

Pokud nevíte jaký internetový tarif nebo internetová rychlost by byla pro vás nejvýhodnější, doporučujeme využít naší internetovou kalkulačku tarifu

Pomocí naší chytré kalkulačky rychlosti a tarifu, si snadno a rychle spočítáte jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Doporučení kalkulačky je ideálním základem pro vaše rozhodnutí jaký internetový tarif si zvolit. Svou volbu můžete v budoucnu kdykoli změnit a vybrat si vyšší nebo i nižší tarif, dle vašich potřeb.

Změna tarifu je v síti BNET internet vždy zdarma, neplatíte žádné poplatky.

Nabízíme několik variant nového internetového připojení. Vždy ale doporučujeme využít bezplatnou konzultaci s naším technikem. Zdarma vás navštívíme a projdeme s vámi vaše potřeby a doporučíme to nejvýhodnější řešení a tarif.


Mám zájem o návštěvu technika

 

 1. Nemusíte platit nic, pokud máte svou přípojku, například od minulého poskytovatele, stačí jen provést aktivaci služeb
 2. Nákup s výhodami a bonusem, získáte slevu na tarif na 6-12 měsíců dle vašeho výběru
 3. Pronájem přípojky, jen za 95 Kč a nemusíte se o ni starat, servis vám zajistíme vždy zdarma


Jak získat nové připojení

Pokud máte internetovou přípojku (modem), která podporuje nové rychlejší internové tarify, lze přejít na vyšší rychlost pouze změnou technické specifikace tarifu ve vaší smlouvě. Zda vaše stávající internetová přípojka nové tarify a rychlosti podporuje, vám rádi sdělíme v našem zákaznickém centru.

NE! Abychom mohli garantovat kvalitu a stabilitu služeb k vaší spokojenosti je nutné, aby zřízení a aktivaci přípojky provedl výhradně náš technik a bylo použito zařízení, které je schváleno pro provoz v naší síti.

Pokud máte jakýkoli WiFi modem nebo internetovou přípojku od svého předchozího poskytovatele, můžete je využít pouze za předpokladu, že toto zařízení bude funkční a bude splňovat podmínky pro připojení v síti BNET. Zda je toto vaše vybavení vhodné či nikoli, se dozvíte od našeho technika předem.


Mám zájem o návštěvu technika

ANO, ale nedoporučujeme vám to. Jelikož každá takováto instalace může vyžadovat změnu nastavení internetové přípojky, je vhodné, abyste tuto instalaci svěřili do rukou našich zkušených techniků. Jen tak si zajistíte správné nastavení vašeho routeru a bezchybnou funkci všech našich služeb.

Na veškeré námi dodané vybavení vám poskytujeme zákonnou záruku, kterou lze uplatnit za předpokladu, že zařízení není poškozeno a jedná se o výrobní vadu, která nemohla být odhalena při prodeji. V rámci této standardní záruky máme ze zákona jako prodejce 30 dní na její vyřešení. Jelikož, ale jakákoli prodleva (max. 30dnů) při řešení reklamace by pro zákazníka znamenala nedostupnost internetových služeb, nabízíme všem našim zákaznímům výhodnou službu, která rozšiřuje tuto zákonnou záruku a vše velmi zjednodušuje.

 1. Pokud se jedná o zákonnou záruku, je servis řešen v rámci standardní opravy nebo výměny. Zákazník neplatí za opravu či výměnu poškozeného výrobku. Samotná výměna může být spojená s delší čekací lhůtou na opravu, případně s nutností demontáže a následné montáže zařízení (internetové přípojky, modemu), dopravy a dalších navazujících činností, na které se již záruka nevztahuje.
 2. Pokud má zákazník sjednanou službu "Kompletní pojištění" vše je řešeno bez čekání, zcela zdarma.

Služba "Kompletní pojištění" řeší a minimalizuje vaše starosti v případě poruchy, šetří váš čas a i finanční prostředky. Pokud máte u nás tuto službu sjednanou, bude vám provedena oprava zcela bezplatně i po zákonné záruční době. V rámci kompletního pojištění máte kryty i náklady na práci a dopravu technika k vám.

V rámci naší nabídky internetu a připojení si můžete vybrat nejlevnější tarif, na který můžete získat další slevy, např:

Další akční nabídky a slevy můžete najít na stránce aktuality, kde najdete i další užitečné informace. Naše nejlevnější tarify jsou dostupné v celé síti BNET Internet.

Pokud máte zájem o nejrychlejší internetový tarif a z našeho ceníku si nevyberete, můžeme vám připravit nabídku na míru. Vyplňte individuální poptávku, kde uveďte nejrychlejší tarif, o který máte zájem. Následně vám připravíme nabídku na nejrychlejší internetové přípojení s nejrychlejším tarifem, který vám na vaši adrese můžeme nabídnou. 

Ano, můžete. Pro ukončení vaší stávající smlouvy a přechod do sítě BNET vám stačí znát pouze OKU kódOd 1.7.2022 OKU kód musí být uveden i ve vaší smlouvě. S poskytovatelem, kterého chcete opustit nic dalšího neřešíte. Nemusíte mu nic psát, oznamovat, podepisovat ani vysvětlovat. Novela zákona o elektronických komunikacích (§ 34a) ruší také jakoukoli výpovědní dobu, která tak neplatí i pokud je uvedena ve vaší starší smlouvě. Převod internetu k nám je rychly, snadný a veškeré náležitosti převodu zařídíme za vás my.


Výhody sítě BNET