Připojení k internetu

Neomezený tarif - Pohoda 5G

Neomezený internet
Rychlost 40 Mb/s

Neomezený tarif POHODA 5G je dostupný všude v internetové síti BNET. Lze aktivovat na bezdrátové, kabelové i optické přípojce. Jeho vyšší rychlost je vhodná pro domácnosti s vyššími nároky na rychlost. Hodí se pro online výuku a spolehlivý přenos videa i dat. Ideální poměr rychlosti a ceny. Prostě snadné připojení na pohodu.


Mám zájem o tarif Pohoda 5G

Internet Pohoda 5G

S tarifem Pohoda 5G získáte

Neomezená data, vždy online

Žádné limity a omezení. Jedno spolehlivé internetové připojení s tarifem Pohoda 5G pro celou vaší domácnost nebo firmu, vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace zajišťuje špičkový firewall a rychlost 40 Mb/s zlepšuje zabezpečení ochranou Whalebone Peacemaker a Turris. S námi jste v maximálním bezpečí.

Vždy dostupný servis a podporu

Pomůžeme vám kdykoli. Je jedno, zda je víkend nebo svátek, naše zákaznická podpora je pro vás vždy online. Poradíme vzdáleně nebo vás navštíví přímo náš technik.

Vlastní jedinečný blok IPv6 adres

IPv6 internet má vždy prioritu nad starší komunikaci přes IPv4. Zvyšuje rychlost internetového připojení a vašeho tarifu. Garantuje plný přístup k veškerému internetovému obsahu.

Pevný internet 
Vzduchem.

Bezdrátové připojení vzduchem získáte snadno. Žádné kopání, nepořádek a složité procesy. Připojení je jednoduché a probíhá rychle. Náš technik, provede instalaci bezdrátové přípojky, doporučí nejlepší místo pro WiFi router a pomůže vám s nastavením telefonů, notebooků, které se budou připojovat k WiFi. Do hodinky je hotovo a můžete svobodně bez omezení surfovat.

Internetové připojení vzduchem.

Mám zájem o tarif
Pohoda 5G 40 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Doporučujeme využít interaktivní kalkulačku tarifu. Pomůže vám s výběrem vhodného tarifu a rychlosti. Pomocí chytré kalkulačky rychlosti, si snadno a rychle spočítáte, jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Správná volba tarifu je velmi důležitá pro vaši spokojenost!

Ano, rychlost tarifu si můžete kdykoli zvýšit i snížit. Za změnu nic neplatíte.

Ano, pokud měníte tarif v rámci aktuálního platného ceníku, slevy vám vždy zůstanou. Pokud máte strší tarif a starší druh slev a benefitů, vždy se raději předem informujte.

Přesné specifikace rychlosti tarifu najdete vždy u každého tarifu, stačí když myší najedete na rychlost a zobrazí se doplňující informace o maximální a garantované rychlosti pro danný tarif.
Rychlost tarifu

Jen správně nastavený WiFi router a PC nebo Notebook bude poskytovat tu nejrychlejší odezvu a využije rychlost tarifu na maximum. Pro správné nastavení PC (operačního systému) si zkontrolujte, nastavení IP adres pro DNS servery (10.0.0.1 a 10.0.0.10). Služba DNS je klíčová pro rychlý internet. Dále mrkněte, zda máte správný WiFi router a zda ho máte správně umístěný. Nakonec si proveďte kontrolu rychlosti tarifu.