Neomezený tarif - Premium GO

Neomezený internet
Rychlost 60 Mb/s

Neomezený tarif PREMIUM GO má vynikající poměr cena/rychlost. Základní prémiová rychlost je skvělým startem pro rychlé surfování a vyhovuje všem běžně dostupným internetovým službám. Vynikající poměr ceny, rychlosti a kvality internetového připojení je ideální volba pro jakoukoli domácí i firemní práci.


Mám zájem o tarif Premium GO

Internet Premium GO
PremiumGO
60Mb/s
Odesílání 30Mb/s
410 410 /měs.
Jak získat internetové připojení
5G, 60G, optika… více ZDE

S tarifem Premium GO získáte

Neomezená data, vždy online

Žádné limity a omezení. Jedno spolehlivé internetové připojení s tarifem Premium GO pro celou vaší domácnost nebo firmu, vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Silnou ochranu před hrozbami z internetu

Bezpečnost vaší komunikace zajišťuje špičkový firewall a rychlost 60 Mb/s zlepšuje zabezpečení ochranou Whalebone Peacemaker a Turris. S námi jste v maximálním bezpečí.

Vždy dostupný servis a podporu

Pomůžeme vám kdykoli. Je jedno, zda je víkend nebo svátek, naše zákaznická podpora je pro vás vždy online. Poradíme vzdáleně nebo vás navštíví přímo náš technik.

Vlastní jedinečný blok IPv6 adres

IPv6 internet má vždy prioritu nad starší komunikaci přes IPv4. Zvyšuje rychlost internetového připojení a vašeho tarifu. Garantuje plný přístup k veškerému internetovému obsahu.

Na rychlosti záleží 
Premium

Moderní a rychlé internetové technologie, kombinují více pásem (10GHz, 17GHz, 24GHz, 60GHz, 70GHz) pro dosažení maximální rychlosti a spolehlivosti. Snadná instalace a špičkové parametry. Vytvořte si vlastní giga síť, bez omezení a buďte si jistí, že máte vždy tu nejvyšší možnou rychlost, která vám ušetří čas a přinese ty nejlepší zážitky. Premiové tarify garantují ty nejvyšší rychlosti a nejnižší odezvy (vhodné pro hráče a náročné aplikace).

Prémiové internetové připojení

Mám zájem o tarif
Premium GO 60 Mb/sPřečetl(a) jsem si a beru na vědomí
zpracování osobních údajů.

Mám zájem o tyto výhody k tarifu:
Zpráva byla úspěšně odeslána. Budeme vás kontaktovat v nejbližší možné době.

Tarif můžete kdykoliv změnit

Změna je rychlá a bez závazků a poplatků. Změnu vám zajístíme ihned.

Smlouvu můžete kdykoliv změnit

Změna vlástníka, přepis nebo zrušení je snadné, rychlé a bez poplatků. Vše zařídíme on-line.

Časté dotazy.

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nám zavolat (+420 777 665 080).

Doporučujeme využít interaktivní kalkulačku tarifu. Pomůže vám s výběrem vhodného tarifu a rychlosti. Pomocí chytré kalkulačky rychlosti, si snadno a rychle spočítáte, jaká internetová rychlost připojení je pro vás nejlepší. Správná volba tarifu je velmi důležitá pro vaši spokojenost!

Ano, rychlost tarifu si můžete kdykoli zvýšit i snížit. Za změnu nic neplatíte.

Ano, pokud měníte tarif v rámci aktuálního platného ceníku, slevy vám vždy zůstanou. Pokud máte strší tarif a starší druh slev a benefitů, vždy se raději předem informujte.

Přesné specifikace rychlosti tarifu najdete vždy u každého tarifu, stačí když myší najedete na rychlost a zobrazí se doplňující informace o maximální a garantované rychlosti pro danný tarif.
Rychlost tarifu

Jen správně nastavený WiFi router a PC nebo Notebook bude poskytovat tu nejrychlejší odezvu a využije rychlost tarifu na maximum. Pro správné nastavení PC (operačního systému) si zkontrolujte, nastavení IP adres pro DNS servery (10.0.0.1 a 10.0.0.10). Služba DNS je klíčová pro rychlý internet. Dále mrkněte, zda máte správný WiFi router a zda ho máte správně umístěný. Nakonec si proveďte kontrolu rychlosti tarifu.